Mindaugas Barauskas skuba įsitvirtinti šalies smiginio elite

Prienų smiginio komanda. Mindaugas Barauskas (antras kairėje)

Gegužės 17 d. vykusiame „Trasalio taurė 2015” reitinginiame turnyre prieniškis Mindaugas Barauskas vėl parodė „klasę”. Grupėje prieniškis buvo antras ir tęsė kovą dėl apdovanojimų. Šešioliktfinalyje M. Barauskas 4:1 įveikė Latvijos atstovą Laurisą Karavicsą, aštuntfinalyje sunkiai, bet laimėjo kovą prieš Jurijų Stekolnikovą (4:3). Deja, ketvirtfinalyje prieniškio kelyje atsidūrė Aurimas Čiplys ir jo barjero įveikti nepavyko  (1:4). Mindaugas liko penktas.

Diena prieš vyko atviras Lietuvos smiginio čempionatas, kuriame dalyvavo 67 šio sporto mėgėjai. Šį kartą grupėje M. Barauskas buvo pirmas.

Šešioliktfinalyje prieniškis lengvai susitvarkė su Benediktu Paulausku (4:0). Aštuntfinalio barjeras taip pat buvo įveiktas be problemų (4:0) – nugalėtas latvis Arturs Bauze. Deja, ketvirtfinalyje Mindaugą „egzaminavo” geriausias Lietuvos smiginio meistras Darius Labanauskas (0:4). Mindaugas užėmė penktąją vietą.

Kitiems Prienų atstovams (Stasiui Bendinskui ir Giedriui Labanauskui) pristigo sėkmės ir jie „neišėjo” iš grupės. Dalius Židanavičius užėmė 17-32 vietas.

Komandinėse varžybose „Dvidešimtuko” vyrai po atkaklios kovos (7:9) pralaimėjo „Smiginis.lt” komandai. Tiesa, rezultatas buvo 7:7, bet Prienų komandos lyderiams nepavyko įveikti varžovų.