Mindaugas Barauskas nežada sustoti – Pasaulio reitingo varžybose užimta antroji vieta

2016-03-15-12-24-48-10

Kovo 12-13 dienomis Trakuose vyko du aukšto lygio smiginio turnyrai – „Trakų pilies taurė“ (Pasaulio reitingo varžybos) ir „Galvės taurė 2016“ ( Lietuvos ir Baltijos šalių reitingo varžybos).

Abiejuose turnyruose įspūdingai pasirodė prieniškis Mindaugas Barauskas – iškovotos antrosios vietos.

„Trakų pilies taurės“ turnyre M. Barauskas grupės varžybose įveikė visus varžovus, užėmė pirmąją vietą ir pateko tarp 32 stipriausiųjų, kurie kovojo dėl nugalėtojo laurų.
Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape prieniškis 4:0 įveikė Joną Zanevičių. Kitame etape turėjo paplušėti kovoje su latviu Gintarsu Grebskiu. Varžovas buvo nugalėtas rezultatu 4:3. Sudėtingai susiklostė susitikimas ir ketvirtfinalyje, bet M. Barauskas ir jame buvo stipresnis – Gintarą Nagevičių nugalėjo rezultatu 4:3.  Pusfinalio barjerą prieniškis įveikė lengviau. Prieš latvį Uldį Zeitmanį Mindaugas laimėjo 4:2.
2016-03-15-12-24-58-12
Finale prieniškio laukė kova su estu Meelsu Aule. Susitikimas buvo vertas finalo. Mindaugas pradėjo sėkmingai, bet vėliau perleido iniciatyvą varžovui. Tiesa, susitikimo metu prieniškis išsiveržė į priekį (4:3), bet išlaikyti pergalę savo rankose nesugebėjo ir pralaimėjo rezultatu 4:5.

„Galvės taurė 2016“ turnyre M. Barauskas be problemų pateko tarp geriausiųjų ir lengvai įveikė du pirmus atkrintamųjų varžybų etapus – Lukas Antanavičius buvo nugalėtas 4:0, o Jurijus Stekonikovas – 4:1.

Ketvirtfinalyje jau reikėjo pasistengti. Albertas Olechnovičius buvo įveiktas rezultatu 4:3. Toks pats rezultatas buvo užfiksuotas ir pusfinalyje. Prieš prieniškį neatsilaikė latvis Aigars Strelis.

Galves_Cup_2016

Finale susitiko M. Barauskas ir Arūnas Čiplys. Dinamiška ir įdomi kova pasibaigė A. Čiplio naudai (5:4). Prieniškis iškovojo antrąją vietą.