Mindaugas Barauskas ir Ieva Tvaronavičiūtė – „Stadiono taurės“ laimėtojai

Vasario 24 d. Prienuose praūžė smiginio turnyras „Stadiono taurė“, kuriame dalyvavo net 194 šio sporto mėgėjai (151 vyras, 38 moterys, 5 jaunimo atstovai). Skaičiai rodo, kad šis turnyras nuo šiol vadinsis masiškiausiu, kol nebus pasiektas kitas rekordas. Vyko įnirtingos kovos, kuriose iki vyrų finalo nesugebėjo prasibrauti nei geriausias šalies smiginio meistras Darius Labanauskas, nei šalies reitingo lyderis Laimis Zubavičius ir kiti žinomi smiginio meistrai.

Vyrų finale susitiko šeimininkų atstovas Mindaugas Barauskas ir Gintaras Nagevičius. Pirmąją partiją pralaimėjęs Mindaugas Barauskas kitose buvo nepriekaištingas ir laimėjo susitikimą 5:1.
Moterų grupėje į finalą pateko šalies reitingo lyderė Asta Juknienė ir Ieva Tvaronavičiūtė. Šiame finale rezultatas buvo lygus – 2:2, bet vėliau 3 partijas iš eilės laimėjo Ieva Tvaronavičiūtė ir tapo nugalėtoja.
Tarp jaunimo nugalėtoju tapo Matas Barauskas, kuris finale 4:3 įveikė Mildą Zdanauskaitę. Tiesa, susitikimo eigoje Milda pirmavo 3:0.
Matas Barauskas tapo ir paguodos turnyro nugalėtoju, finale 3:1 įveikęs Martyną Daukantą.
Šiame turnyre „Stadiono“ klubui atstovavo 11 smiginio žaidėjų. Iš grupių į atkrintamųjų maratoną išėjo Mindaugas Barauskas, Domas Barauskas, Albinas Mankevičius, Dalius Židanavičius. Tarp 32 geriausiųjų žaidė Mindaugas, Domas ir Dalius, bet į kitą etapą pateko tik Mindaugas Barauskas, kuris vėliau tapo turnyro nugalėtoju.
Tai jau antrasis klubo „Stadionas“ organizuojamas Prienuose smiginio turnyras ir jis praėjo gana sklandžiai.
Lietuvos smiginio federacijos prezidentė Sandra Rinkevičiūtė pasidžiaugė, jog į turnyrą Prienuose susirinko tiek daug žaidėjų ir vyko įnirtingos kovos. Augantį šalies smiginio lygį parodo tas faktas, jog į finalus nesugebėjo prasimušti daug pajėgių šalies meistrų.