„Milastos“ krepšininkai reguliarųjį RKL B diviziono etapą užbaigė įtikinama pergale

Kovo 23 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ B diviziono išvykos rungtynes su Anykščių KKSC-„Elmis“ komanda. Aurimo Liuizos auklėtiniai ir šiose rungtynėse užtikrintai kontroliavo žaidimo eigą ir laimėjo 19 taškų skirtumu (86:67).
Tiesa, trečiojo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje Birštono komandos pranašumas siekė 29 ir 30 taškų (57:28, 72:42).
„Milastos“ komandai 22 taškus pelnė Ovidijus Varanauskas (7 rezultatyvūs perdavimai, 30 naudingumo balų). 12 taškų į varžovų krepšį įmetė Laurynas Miknevičius (7 atkovoti kamuoliai). 11 Birštono krepšininkų pelnė taškus ir sunešė pergalingą taškų krepšelį.
Rungtynių pradžioje žaidimas buvo apylygis (8:8), bet vėliau darbo ėmėsi Ovidijus Varanauskas, kuris antroje pirmojo kėlinio pusėje pelnė 14 taškų ir padėjo komandai įgyti 11 taškų  pranašumą (25:14).
Antrajame kėlinyje Birštono komandos puolimas tapo įvairesnis ir taškus pelnė 7 krepšininkai. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 20 taškų (46:26).

Po didžiosios pertraukos situacija aikštelėje nepasikeitė. „Milastos“ dominavimas tęsėsi. Trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas šoktelėjo iki 29 taškų (57:38), o po trijų kėlinių Birštono komanda jau turėjo 24 taškų persvarą (66:42).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje pasikartojo trečiojo kėlinio pradžios scenarijus. Svečiai galingai spurtavo ir padidino savo pranašumą iki 30 taškų (72:42). Vėliau Aurimo Liuizos krepšininkų koncentracija sumažėjo ir aikštelės šeimininkai pradėjo tirpinti jų persvarą (80:63). Tai padėjo sumažinti skirtumą, bet bendrai situacijai nepakenkė ir „Milastos“ krepšininkai laimėjo rungtynes 19 taškų skirtumu (86:67).
Birštono komanda, patyrusi vieną pralaimėjimą, tapo reguliaraus B diviziono pirmojo pogrupio etapo nugalėtoja. Laukia atkrintamųjų varžybų maratonas.