„Milastos“ krepšininkai „pervažiavo“ „Ežerūną“

Vasario 24 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai savo aikštelėje „Nostra.lt-RKL“ čempionato rungtynėse priėmė Molėtų „Ežerūno“ komandą, kurią pirmajame rate išvykoje įveikė 16 taškų skirtumu (97:81). Svečiams nepavyko revanšas, nes antroje rungtynių pusėje jie buvo be gailesčio sutriuškinti (64:26), o bendras rezultatas 116:65  (+51 taškas) Birštono komandos naudai.
Jau rungtynių pradžioje aikštelės šeimininkai pasiuntė svečius į nokdauną (19:5). Po pirmojo kėlinio „Milastos“krepšininkai išsaugojo 14 taškų pranašumą (30:16). Antrajame kėlinyje svečiai pristabdė įsibėgėjusius aikštelės šeimininkus ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 13 taškų (52:39).
Tai, kas įvyko po didžiosios pertraukos, buvo sunku įsivaizduoti. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai pagerino ne tik gynybą, bet ir išradingai puolė. Skirtumas tarp komandų didėjo progresiniu tempu ir po trijų kėlinių Birštono komanda jau turėjo 29 taškų persvarą (84:55). Ketvirtajame kėlinyje įvykiai aikštelėje nesikeitė.

Aikštelės šeimininkai dominavo, skirtumas pakilo į neužmatomas aukštumas (113:63), o rungtynes Birštono komanda laimėjo 51 taško skirtumu (116:65). Šimtąjį tašką pelnęs krepšininkas po kitų rungtynių vaišins komandos draugus nealkoholiniais gėrimais.
Birštono komandai taškus pelnė visi 12 žaidėjų. Net 6 žaidėjai pelnė po 11 ir daugiau taškų. Ignas Bilinskas pelnė 20 taškų, Laurynas Miknevičius – 17, Ovidijus Varanauskas – 16, Dominykas Jurgelionis ir Osvaldas Braždžionis – po 12, Matas Zitkus – 11.
Eivydas Aleksa atkovojo 12 kamuolių ir pelnė 6 taškus.
Komandos vyr. treneris Aurimas Liuiza po rungtynių teigė, jog šių rungtynių planas – pagerinti gynybą. Ir, atrodo, tai pavyko. Varžovams leista įmesti tik 65 taškus. Komandos puolimas buvo uraganinis, įvairus, bet padaryta per daug klaidų, kurios tikrai neleido pelnyti daugiau taškų.