„Milastos“ krepšininkai  pasiruošimą sezonui pradėjo sunkia pergale prieš KTU komandą

Rugsėjo 19 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai pradėjo kovas MMKL „Perkūno taurės“ turnyre. Tai, pasak komandos trenerio Aurimo Liuizos, vienas iš pasiruošimo naujajam RKL sezonui etapų.

Pirmu Birštono komandos varžovu buvo KTU komanda.

Rungtynes  A. Liuizos auklėtiniai pradėjo įspūdingai ir labai greitai išsiveržė į priekį (14:3). Dar po kelių minučių skirtumas padidėjo iki 14 taškų (24:10), o po pirmojo kėlinio „Milasta“ pirmavo 11 taškų (25:14).

Antrojo kėlinio pradžioje po Eivydo Aleksos dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 15 taškų (29:14). Likus iki kėlinio pabaigos 6 min. Birštono komanda vis dar turėjo 15 taškų pranašumą (35:20), bet antroje antrojo kėlinio pusėje KTU krepšininkai perėmė iniciatyvą ir pradėjo tirpinti „Milastos“ persvarą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai (42:37).

Po didžiosios pertraukos Birštono komandos situacija vis blogėjo. Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje A. Liuizos auklėtiniai dar kontroliavo žaidimo eigą ir pirmavo 10 taškų skirtumu (57:47), bet vėliau komandos žaidimas subyrėjo. Po trijų kėlinių jų varžovai jau turėjo 54 taškų persvarą (61:65).

Ketvirtajame kėlinyje Birštono „Milastos“ krepšininkai sugebėjo grįžti į žaidimą ir laimėjo rungtynes trijų taškų skirtumu (89:86).

Birštono komandoje rezultatyviausias buvo Ignas Bilinskas, kuris pelnė 19 taškų, atkovojo 4 taškus ir buvo naudingiausias komandos žaidėjas (23 balai).

Dominykas Jurgelionis prie pergalės prisidėjo 8 taškais. Daugiausiai kamuolių atkovojo Matas Zutkis, o Ignas Pikas atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Turnyre dalyvauja 6 komandos. Birštoniečiai kitas rungtynes žais rugsėjo 27 d.