„Milastos“ krepšininkai namų rungtynėse sutriuškino Utenos komandą ir reguliarųjį sezoną baigs pirmoje pozicijoje

Kovo 16 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono rungtynes su Utenos „Užpaliai-Juventus“ komanda ir netikėtai kietoje kovoje sutriuškino varžovus. Birštoniečių lyderių trejetas kartu pelnė 61 tašką, o „Milasta“ 100:70 įveikė Utenos komandą.
„Milastos“ komandai 21 tašką pelnė Laurynas Miknevičius, po 20 – Ovidijus Varanauskas (7 rezultatyvūs perdavimai) ir Ignas Bilinskas (13 atkovotų kamuolių).

Rungtynės, kurių visi laukė su nekantrumu, prasidėjo pražanga prieš D. Jurgelionį, kuris šaltakraujiškai realizavo tris baudos metimus (3:0). Tiesa, svečiai iš Utenos tolimu metimu rezultatą išlygino (3:3). Apie keturias minutes kova vyko taškas į tašką (10:10).
Aikštelės šeimininkai surengė spurtą 8:0 (18:10) ir Utenos komandos treneris iškart paprašė minutės pertraukėlės. Deja, toks sprendimas svečiams nepagelbėjo. „Milastos“ krepšininkai toliau diktavo žaidimo sąlygas ir po pirmojo kėlinio įgijo 12 taškų persvarą (28:16).

Antrajame kėlinyje situacija aikštelėje nesikeitė. Birštono komanda toliau sėkmingai kontroliavo žaidimą (38:22, 45:27). Visos uteniškių pastangos perimti iniciatyvą nedavė rezultato. „Milasta“ į didžiąją pertrauką išėjo turėdama 19 taškų pranašumą (50:31).
Nors trečiajame kėlinyje buvo laukiama, jog svečiai iš Utenos imsis kardinalių permainų, bet rungtynių eiga parodė, jog jie lyg ir susitaikė su pralaimėjimu. Birštoniečiai išlaikė aktyvumą gynyboje ir neleido „Užpaliai-Juventus“ komandai perimti iniciatyvos. „Milasta“ vienu metu turėjo net 26 taškų persvarą (70:44). Po trijų kėlinių komandas skyrė 21 taškas (74:53).
Ketvirto kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai, lyg greitasis traukinys, didino skirtumą ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 33 taškai (91:58).
Likus iki rungtynių pabaigos apie 3 minutėms „Milasta“ turėjo 31 taško pranašumą (92:61), o rungtynės pasibaigė triuškinančia Birštono komandos pergalę ( 100:70).
Po šių rungtynių pasibaigė ginčas, kas taps B diviziono A pogrupio reguliaraus sezono nugalėtoju.