„Milastos“ krepšininkai laimėjo ketvirtfinalio seriją ir žengė į finalinį ketvertą

Balandžio 11 d. Birštono „Milastos“ krepšininkai Gargžduose žaidė antrąsias „Nostra.lt-RKL“ čempionato B diviziono atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalio serijos rungtynes su „Gargždai SC“ komanda. Nors rungtynių pirmoje pusėje svečiams iš Birštono žaidimas klostėsi ne visiškai, kaip planuota (16:9, 23:19, 34:25), antroje antrojo kėlinio pusėje Aurimo Liuizos auklėtiniai po spurto 17:3 ne tik panaikino taškų deficitą, bet ir įgijo 5 taškų persvarą (37:42). Penki taškai komandas skyrė ir po dviejų kėlinių (41:46)

Po didžiosios pertraukos Birštono komanda jau diktavo žaidimo eigą ir tik didino savo pranašumą. Po trijų kėlinių „Milasta“ pirmavo 12 taškų (54:66), o pasibaigus rungtynėms komandas jau skyrė 20 taškų (61:81).

Birštono komandai 22 taškus pelnė Ovidijus Varanauskas, po 13 taškų į varžovų krepšį įmetė Osvaldas Braždžionis ir Ignas Bilinskas, 12 – Matas Zutkis. Eivydas Aleksa atkovojo 12 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, pelnė du taškus ir buvo vienas naudingiausių komandos žaidėjų.
Ketvirtfinalio seriją birštoniečiai laimėjo 2:0 ir dabar lauks Skuodo ir Trakų komandų rezultato.
„Milastos“ vyr. treneris Aurimas Liuiza po rungtynių pasakė, jog pirmoje jų pusėje komanda bandė adaptuotis po gan ilgos kelionės: „Varžovai buvo nusiteikę kovoti, bet šį kartą mes jau buvome pasiruošę jų fiziškumui ir atsakas buvo tinkamas. Padarėme, ką turėjome padaryti. Laimėjome ketvirtfinalio seriją ir patekome į finalinį ketvertą“.