„Milastos“ kelias į „Perkūno taurės“ turnyro finalą nutrūko rungtynėse su „Žalgiris III“

Birštono „Milastos“ krepšininkai „Perkūno taurės“ turnyro pusfinalyje žaidė su Kauno „Žalgirio III“ komanda ir po dramatiškos kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą (70:77).

Prastai pradėtos rungtynes (5:13) nevirto triuškinimu. Aurimo Liuizos auklėtiniai surengė spurtą 14:3 ir persvėrė rezultatą savo naudai (16:19). Deja, padidinti pranašumo nepavyko, o varžovai laimėjo atkarpą 9:0 ir išsiveržė į priekį (19:25). Po pirmojo kėlinio „Milastos“ krepšininkai turėjo 3 taškų deficitą (24:27).

Antrojo kėlinio pradžioje Birštono komanda vėl persvėrė rezultatą savo naudai (33:31). Visgi, išlaikyti persvaros nepavyko ir po dviejų kėlinių varžovai pirmavo 5 taškais (40:45). Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje kurorto krepšininkai nesusitvarkė su jaunaisiais žalgiriečiais ir jie buvo įgiję net 10 taškų persvarą (40:50). Visgi, „Milastos“ komanda sugebėjo atsitiesti ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (55:56).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje pasikartojo trečiojo scenarijus ir birštoniečių varžovai įgijo 11 taškų pranašumą (56:67). Aurimo Liuizos auklėtiniai ir šį kartą sugebėjo panaikinti atsilikimą iki vieno taško (66:67). Deja, persverti rezultato savo naudai „Milastos“ vyrukams nepavyko ir kelias į finalą nutrūko (70:77).

Birštono komandai Ignas Bilinskas ir Dominykas Gružinskas pelnė po 15 taškų, po 9 taškus Eivydo Aleksos ir Andriaus Grumado sąskaitose. Taškus Birštonui pelnė 10 žaidėjų.

Spalio 6 d. Birštono „Milastos“ komanda dėl trečiosios vietos kovos su Kazlų Rūdos krepšininkais.