KKSC-93 krepšininkai užtikrintai laimėjo miestų pirmenybių aukso apdovanojimus

IMGP2257Kovo 9 d. Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ miestų krepšinio pirmenybių čempionais tapo KKSC-93 krepšininkai, kurie gan įtikinamai įveikė savo varžovus GSTM komandą (78:63).

Tiesa, ketvirtojo kėlinio pradžioje į rungtynes buvo sugrįžusi intriga ir komandas skyrė tik 8 taškai, bet KKSC-93 vyrukai nepaleido pergalės iš savo rankų (78:63).

Rungtynes galingu spurtu pradėjo KKSC-93 krepšininkai, kurie jau po pirmojo kėlinio pirmavo 11 taškų skirtumu (20:9). Antrajame kėlinyje KKSC-93 komandos persvara buvo pasiekusi 27 taškus (45:18). Tiesa, iki kėlinio pabaigos GSTM krepšininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 20 taškų (45:25).
Trečiajame kėlinyje iniciatyva jau priklausė GSTM komandai, kuri toliau mažino atsilikimą ir po trijų kėlinių jų taškų deficitas sumažėjo iki 12 taškų (58:46).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 8 taškų (63:55). Rungtynėse atsirado intriga. KKSC-93 krepšininkai paėmė minutės pertraukėlę ir po jos padidino savo pranašumą iki 15 taškų (70:55). Likus iki rungtynių pabaigos 3 min. KKSC-93 persvara jau buvo 16 taškų (76:60), minutei – 18 taškų (78:60). Rungtynes KKSC -93 komanda laimėjo rezultatu 78:63 (09:20, 16:25, 21:13, 17:20).