Miesto ritmu

Rangovai atostogauja

 

J. Brundzos ir Gegužės gatvių rekonstrukcijos darbų generalinis rangovas UAB „Kauno tiltai“, nors ir leidžia orai, šiais metais darbų daugiau nevykdys, nes darbuotojai išleidžiami atostogų. J. Brundzos gatvėje sutvarkyta lietaus kanalizacija, paruoštas gruntas asfaltavimo darbams atlikti.

Pasak Prienų miesto seniūno Algimanto Matulevičiaus, šioje gatvėje bus paklotas naujas šaligatvis ir įrengtas apšvietimas. Gegužės gatvėje darbai atlikti. Šaligatviai pakloti ir Statybininkų gatvėje.

Stadiono gatvės gyventojams dar reikės lukterėti asfalto dangos. Pasak seniūno, pirmiausiai reikia sutvarkyti vandentiekio trasas ir tik tada gatvės dangą. Seniūnas prašė gyventojus pakentėti ir nepykti.

Detalusis planas suderintas, bet nepatvirtintas

Prekybos centro autobusų stoties teritorijoje statybų istorija užsitęsė. Investuotojai žadėjo centrą pastatyti per pusmetį, politikai jiems pritarė be jokios viešos diskusijos. Pagal naujienų portalo kvitrina.com informaciją, šios teritorijos detalusis planas yra paruoštas, suderintas, tačiau dar nepatvirtintas Taryboje.

Naujiena

Remiantis Vyriausybės nutarimu, nuo gruodžio 20 d. Prienų rajono savivaldybei perduodamas buvęs „Revuonos“ viešbutis.

Pasak  Prienų miesto seniūno A. Matulevičiaus, pastato būklė yra apgailėtina ir tiesiog žiauri. Visi įėjimai išlaužti. Yra požymių, kad pastatas turi gyventojų. Pirmas darbas po pastato perėmimo – užkalti visus įėjimus.

Miestą prižiūrės Prienų butų ūkis

Prienų miestą turėtų pradėti prižiūrėti bendrovė „Prienų butų ūkis“, su kuria bus pasirašyta sutartis. Tik vis dar neaišku, ar bus klausimas dėl sutarties pasirašymo įtrauktas į gruodžio 29 d. Tarybos posėdžio dienotvarkę?

Vandalai niekina kapus

Vėl išniekintos senosios Prienų kapinės. Ant vieno kapo kažkoks vandalas vėl išpylė buitines atliekas. Deja, jo asmenybė dar nenustatyta.

Geri ir blogi darbai

Liepos gatvės balų, kurios visada telkšėjo šalia pašto pastato, jau nebebus. Pasak miesto seniūno, „Hidrosta“ įrengė du šulinius su vandens surinktuvais ir todėl balos neturėtų susidaryti.

Tačiau jei vieni tvarkosi, tai kiti po savų darbų palieka betvarkę. Seniūnas teigia, jog jau ruošiami dokumentai skirti baudą bendrovei „Elektromontuotojas“, kuri „kabelizavo“ laidus Revuonos, Šviesos ir Ateities gatvėse, bet nesutvarkė aplinkos.

Seniūnaičiai sodų bendrijose daro jų gyventojų sąrašus. Sąrašai bus panaudoti apmokestinimo tarifo už buitines atliekas nustatymui.

Prienuose 53 vaikai nelanko mokyklų. Nustatyta, jog daugiausia tokių vaikų yra su tėvais užsienyje.

Per šventes mieste bus šviesu

Pasak seniūno, Prienai apšviesti visu tamsiu paros metu. Apšvietimas veikia nuo 17 val. iki ryto ir tokiu režimu veiks iki Trijų karalių. Kaip bus miestas apšviečiamas ateityje, priklausys nuo finansinės situacijos. Tartoko mikrorajono, Volungės ir dalies Statybininkų gatvių gyventojai prašo įrengti apšvietimą, bet kol kas lėšų yra tik priežiūrai.

„Dzūtrai“ – įspėjimas dėl aikštelių nepriežiūros

UAB „Dzūtra“ nusiųstas raštas, kuriame bendrovei išsakytos pretenzijos dėl buitinių atliekų aikštelių nepriežiūros.

 

 

Taip pat skaitykite