Metas aktyviai veikti, rodyti iniciatyvą, ypač tvarkant asmeninius reikalus labai geras

IMG-4762
Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 01 30 – 02 05 d. d. 
Saulė keliauja Vandenio ženklu ir skatina mus ieškoti naujų kelių, naujo požiūrio, daryti tai, ko dar nedarėme – taip ateina modernumas.
Mėnulis pilnėja ir po savaitės stos jo Pilnatis. Tai ženklas, kad metas aktyviai veikti, rodyti iniciatyvą, ypač tvarkant asmeninius reikalus labai geras – jie su pagreičiu judės pirmyn.
Panašiai bus ir su dalykinio gyvenimo valdovu Merkurijumi – jis keliauja Ožiaragio ženklu, yra nuoseklus, logiškas ir kartu praktiškas, dalykiškas, todėl labai padės tiems, kurie į gyvenimą, jo keliamas užduotis žvelgia rimtai, dalykiškai ir praktiškai.
Grožio, meninės kūrybos ir pramogų valdovė Venera dabar juda Žuvų ženklu, yra kupina vaizduotės, jausminga, bohemiška ir kūrybinga tuo pat metu. Atitinkamai elgtis ji įkvėps ir visus, kurių veikla susijusi su grožio kūrimu.
Marsas juda Dvynių ženklu, linkęs bendrauti, jei kovoti – tai daugiausia daugiausia žodžiais, o kai nekovos – bus judrus ir nusiteikęs bendrauti, plėsti savo akiratį.
Avinas.  Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų bus darbe, profesijos srityje, ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, dalykiniu aktyvumu taip pat transportu. Puikus metas susitikti, pabendrauti su artimais draugiais. Patiks judėti, ypač važiuoti greitai.
Jautis. Vidinė būsena bus tokia, kad labiau norėsis kažko mielo ir smagaus sau, nei kur nors veržtis ar ką nors daryti. Visgi dirbti reikės – darbe, profesijos veikloje aplinkybės klostysis taip, kad padirbėti teks iš peties. Taip pat bus progų gauti piniginės naudos – šioje srityje nebus sunku elgtis energingai ir kryptingai.
Dvyniai. Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos, linkę daug judėti, o prie tikslo judėti greitai ir nesidairant į šalis. Tai puikus metas tiems, kurie kelią per gyvenimą skinasi patys. Darbe gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. Visiems kitiems veiklumo metas ateis kiek vėliau. Dabar jis geras kelionėms ir veiklai, susijusiai su užsieniu.
Vėžys. Kol kas rimtos veiklos ar kokių nors iššūkių tikimybė bus menka. Geras laikas susitikimams, rimtiems pokalbiams, deryboms ir susitarimams dėl ko nors arba apie ką nors. Nenorintys veltis į dalykinę veiklą gali išlėkti į smagią kelionę – pailsėti, pasisemti puikių įspūdžių pavyktų kuo puikiausiai.
Liūtas. Darbe darbų ne per daugiausia, namie – viskas savo vietose. Dienos galėtų slinkti ramiai, bet… Puikus metas susitikimams, pokalbiams, deryboms ir panašiems dalykams, geras jis ir nuveikti ką nors mielo ir smagaus su artimais draugais. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su papildomais finansiniais ištekliais.
Mergelė. Darbe gali būti daug darbo ir visokios veiklos. Tačiau jėgų bus daug, noro sužibėti pasiekimais – irgi, dėl to galima tikėtis, kad nuveikti iš tiesų pavyks nemažai, įvertinimas bus puikus. Puikus laikas puoselėti asmeninius ryšius su svarbiais jums asmenimis.
Svarstyklės. Laikas linksmas ir smagus – bus daug progų smagiai pasilinksminti, sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su kūryba. Taip pat dabar gali būti nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, susijusių su šeima arba būsto reikalais. Jų imtis metas irgi labai palankus. Geras metas sportinio stiliaus kelionei.
Skorpionas. Nemažai dėmesio paprašys namai, šeimos reikalai, aplinkybės susijusios su būstu. Imtis veiklos, susijusios su šia sritimi metas labai geras, nuveikti pavyks nemažai. Taip pat dabar puikiai seksis veikla, susijusi su kūryba, grožio, patogumų kūrimu, bus daug progų smagiai pasilinksminti ir pasidžiaugti gyvenimo malonumais.
Šaulys. Dabar gali būti svarbūs ryšiai ir santykiai. Santykiai su kai kuriais asmenimis kaip buvo, taip ir liks ganėtinai įtempti. Su kai kuriomis aplinkybėmis – taip pat. Tačiau atsiribojus nuo asmeninių santykių plėsti akiratį, bendrauti su senais ar naujais draugais metas labai geras. Geras jis ir rūpintis namų, šeimos gerove bei grožio ar patogumo reikalais.
Ožiaragis. Būsite judrūs, daug ir mielai bendrausite – pirmiausia dalykinėmis temomis, bet taip pat ir visomis kitomis. Puikus metas tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, mokymusi ir panašiais dalykais. Puikus metas užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais, čia galima apčiuopiama nauda.
Vandenis. Būsite energingi, veiklūs ir kūrybiški, bus nesunku imtis bet kokios veiklos, ypač jei jai reikalingas kūrybiškas požiūris. Tikėtina, kad ir piniginiai, turtiniai reikalai atrodys vis geriau, galima ir tam tikra nauda. Palankus metas sportinio stiliaus pramogoms, kurioms reikia jėgų, bet kurios apdovanoja smagiais nuotykiais.
Žuvys. Būsite atsipalaidavę, jausmingi, linkę pasimėgauti visais gyvenimo džiaugsmais ir malonumais. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba pramogų kūrimu. Tikėtina, kad ir asmeninis gyvenimas atrodys puikiai. Tęsiasi palankus laikas aktyviai rūpintis namų, būsto reikalais.

Taip pat skaitykite