Mergvakaris rudenį: kokias pramogas rinktis?

Nors didysis švenčių sezonas yra gegužė-rugsėjis, vis dėlto dalis porų renkasi tuoktis ir kiek šaltesniais orais. O tai reiškia – bernvakarius ir mergvakarius rudenį bei žiemą. Tačiau ką veikti kai už lango žvarbus oras ar net sniegas? Kokios pramogos Lietuvoje tinka mergvakariams rudenį?

Jodinėjimas žirgais

Tai nuostabi pramoga visoms merginoms mylinčioms žirgus. Ir visai nesvarbu, koks oras kieme, nes jodinėjimas žirgais bus įdomus tiek šiltą vasarą, tiek žiemą, kuomet aplink pilna sniego. Na, o rudenį – vienas malonumas joti miške, kai krenta oranžinių atspalvių lapai.

Diena SPA centre

Turbūt nieko nėra maloniau, nei šildytis jaukioje pirtyje ar mėgautis masažu, kuomet lauke pučia nemalonus vėjas, lyja… O visą tai dar smagiau, kai draugiją palaiko geriausios draugės. Pasinerkite į poilsio dieną SPA centre, kur visas jus lepins profesionalios masažistės. O galbūt, šalia to, pavyks visoms pasidaryti dailų, šventinį pedikiūrą?

Pabėgimo kambarys

Visoje Lietuvoje yra begalė įdomių ir labai skirtingų pabėgimo kambarių, todėl prieš renkant tokią pramogą, vertėtų atsižvelgti į būsimos nuotakos pomėgius. Galbūt jai patinka siaubo filmai? O galbūt mėgstamiausias filmas „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“? Galbūt jos būsimas vyras kareivis ar policininkas? Visą tai galima smagiai panaudoti renkant pabėgimo kambario temą.

Degustacija

Degustacijų yra įvairių: nuo sūrių iki viskio. Tačiau mergvakariui labiausiai tiktų šokolado, šampano arba vyno degustacijos. Degustacijas veda sertifikuoti tų sričių žinovai, todėl kartu išgirsite ir daug įdomių faktų apie degustuojamą valgį/gėrimą.

Aromadirbtuvės

Jei būsimoji nuotaka – tikra aromatų fanatė, o gal tiesiog yra užsiminusi, kad norėtų iš arčiau susipažinti su kvapų kūrimu, nustebinkite ja unikalia pramoga – aromadirbtuvėmis. ÕRU aromaterapijos butikas organizuoja štai tokias dirbtuves, kur susipažinsite su net 15 skirtingų ir labai viliojančių aromatų. Ekspertai papasakos jums apie kvapus, kurie padės sumažinti įtampą, nerimą, kurie sužadins aistrą.

Kulinarinė pamoka

Į vyro širdį, tik per skrandį. Štai tokiu posakiu vadovavosi mūsų protėviai ir iki šiol vadovaujasi daugelis šeimų, tad maisto bei gėrimų gamybos edukacija – itin gerai apgalvota pramoga, kuri pasitarnaus ir šeimyniniame nuotakos gyvenime.

Meninės veiklos

Prie meninių veiklų galima būtų priskirti keramikos užsiėmimą, žvakių gamybą, kvepalų kūrimo procesą, tapybą. Tokių veiklų yra labai daug, todėl būtinai apgalvokite, kuri labiausiai patiktų jūsų draugei. Jei žinote, kad jos namuose pilna kvepiančių žvakių, užsakykite jai žvakių gamybos pamoką, jei mėgsta dirbti rankomis, nuolat kažką kurti – keramiką, jei dievina kvapus – kvepalų kūrimo edukaciją.

Taip pat skaitykite