Mėgstančių skaniai ir vaizdingoje aplinkoje pavalgyti laukia restorano „Gurmė istorijos“ terasa

kvitrina.com

Birštono kurortas sulaukia daug svečių, bet ne visi žino, kad tobulame gamtos prieglobstyje yra įsikūręs jaukus 4 žvaigždučių viešbutis „Royal SPA Residence“ su SPA centru, restoranu bei 5 konferencijų salėmis. Ir štai, visai neseniai viešbučio restoranas „Gurmė istorijos“ pasiūlė svečiams pavalgyti vaizdingoje aplinkoje įrengtoje lauko terasoje.
Pavargus nuo miesto šurmulio ir norint save palepinti gardžiu ir išskirtiniu maistu, visada ieškoma vietos ten, kur būsi apsuptas ypatingo dėmesio, o pateiktas maistas ne tik nustebins, bet ir privers sugrįžti. Tokių vietų yra, bet jų nėra daug.  Tačiau atvykus į Birštoną būtina užsukti į viešbučio „Royal SPA Residence“ restoraną „Gurmė istorijos“ ir gamtos apsuptyje įrengtoje terasoje atrasi ne tik išsvajotą ramybę, pasimėgausi gaivaus oro gurkšniais, įsiklausysi į paukščių čiulbėjimą bei pušų tylų ošimą, bet ir paragausi ypatingų patiekalų, kuriuos kuria stebuklingos virtuvės šefo rankos. 

Jau ne kartą esame čia buvę ir kaskart stebina ne tik gurmaniški patiekalai, bet ir jų pateikimas. Kiekviena lėkštė – lyg dizaino meistro kūrinys, į kurį tik pažvelgus pradedi ryti seilę, o paragavus tiesiog negali atsistebėti meistriškai paruoštų patiekalų skoninėmis savybėmis. O dabar prie šio pasakiško jausmo, įsikūrus terasoje, prisidėjo ir gamtos žavesys. 


Tiesa, restorano „Gurmė istorijos“ meniu taip pat unikalus. Dabartiniame skaitmeniniame pasaulyje viskas tapo dar paprasčiau – nuskenuoji QR kodą ir meniu tavo telefone. Nors neretai norisi rankoje palaikyti ir popierinį variantą. Jis restorane taip pat bus pasiūlytas.  Meniu tikrai įvairiapusis. Buvome informuoti, jog yra išskirta patiekalų ne tik žaliavalgiams, bet  ir unikalus valgių sąrašas vaikams.
Žinome, kad vaikai paprastai užsakant maistą ištaria: „Nenoriu“, „Nevalgysiu“. Ir tada vaikiškame meniu atsirado patiekalai „Nenoriu“, „Nevalgysiu“ ir kiti panašūs. Eksperimentas pavyko. Vaikų smalsumas nugali, ir tikslas pasiektas.
Patiekalai stebina ne tik savo dizainu, bet ir porcijų dydžiais, todėl būtina nusiteikti, jog valgant terasoje ir klausantis natūralaus gamtos sukurto koncerto skubėti net nešaus į galvą. Būtent čia pasijunti laukiamas ir tylus padavėjo pasirodymas visiškai netrikdo. Čia laikas sustoja ir nesinori niekur skubėti.
Pasak čia dirbančiųjų, jei tik atšyla orai, kaipmat visi svečiai traukia į terasą, nes kaip atsisakysi nuostabių gamtos vaizdų ir nemokamo paukščių nemokamo koncerto!

Taip pat skaitykite