Mažųjų Zariškių kaime – skaudi tragedija

03-11_bmw_prienuose_01Kovo 11 d. Prienų rajone įvyko skaudi tragedija. Į Mažųjų Zariškių kaime esantį tvenkinį įlėkė automobilis BMW. Pagal naujienų portalo kvitrina.com turimą informaciją, incidentas įvyko prieš vidurnaktį.

Automobilio BMW vairuotojas nesuvaldė jo staigiame posūkyje ir nulėkė tiesiai į tvenkinį. Atvykę į įvykio vietą ugniagesiai pamatė tvenkinyje, apie 5 metrai nuo kranto, automobilio ratą, prie kurio pritvirtino trosą, ir automobilis specialiųjų prietaisų pagalba buvo pritrauktas arčiau kranto.

Atvykę Kauno narai iš automobilio ištraukė trijų žmonių kūnus. Pirminiais duomenimis, žuvusieji vandenyje apvirtusiame automobilyje išbuvo apie valandą.

Portalo žiniomis, tarp žuvusiųjų ir du Veiverių T. Žilinsko gimnazijos mokiniai – dešimtokas ir vienuoliktokas. Trečiojo žuvusiojo asmens tapatybė nustatinėjama, bet kalbama, jog tai apie 43 metų vyras.

Abiejų vaikinų šeimose tai ne pirmoji netektis. Dešimtoko brolis prieš 2 metus pasikorė, o vienuoliktoko jaunėlis brolis žuvo praeitais metais po automobilio ratais.

Pradėtas ikiteisminis įvykis, kurį vykdo Alytaus AVPK pareigūnai.

Taip pat skaitykite