Martyno Gecevičiaus debiutas „SkYCop“ apkarto – komanda pralaimėjo

martynas-gecevicius-76176573

Prienų „SkyCop“ komanda pranešė apie dar vieną į komandą įsiliejusį žinomą krepšininką – Martyną Gecevičių. Atakuojantis gynėjas per savo karjerą žaidė Vilniaus „Sakalų“, „Lietuvos ryto“, Pirėjo „Olimpiakos“, „TED Ankara“, Saragosos „CAI“, Zelionos Guros „Stelmet“ komandose.

Deja, patyrusio žaidėjo debiutas Prienuose apkarto, nes „SkyCop“ pralaimėjo „Astana“ komandai iš Kazachstano (65:75), nors pats žaidėjas ir buvo rezultatyviausias komandoje (11). Tiesa, Martynas iš 8 mestų tritaškių pataikė tik 2. Visa komanda taip pat neblizgėjo, nes tritaškiai krito vangiai (7/27).  Komandos taškų kraitį 10 taškų papildė Kšištofas Lavrinovičius ir Mikas Bruesewitzas. Komandai dėl nugaros skausmų negalėjo tinkamai padėti įžaidėjas Davisas Lejasmeiersas.

Prienų komanda jau pirmajame kėlinyje buvo pasiųsta į nokdauną (14:26). Deja, bet visos pastangos kituose kėliniuose pakeisti situaciją savo naudai „SkyCop“ žaidėjams nepavyko. Po dviejų kėlinių Prienų komanda jau turėjo 13 taškų deficitą (26:39). Kai trečiajame kėlinyje „SkyCop“ žaidėjai sužaidė sėkmingiau ir sumažino atsilikimą 5 taškais (48:56), atrodė, jog lemiamame ketvirtyje bus surengtas šturmas. Bet „Astanos“ krepšininkai buvo kitos nuomonės, neleido Prienų krepšininkams įsismaginti ir pergalingai užbaigė rungtynes (65:75).

„SkyCop“ komanda tritaškių išmetė daugiau negu dvitaškių, bet pataikymas iš abiejų zonų buvo prastas. Po įspūdingai sužaistų pirmųjų draugiškų rungtynių, kitose pasimetė Ovidijus Varanauskas. Tiesa, vienas pliusas yra – taškus pelno praktiškai visi aikštelėje buvę žaidėjai.

Neramu, kad po dviejų pergalių draugiškų rungtynių maratone patirtos 3 nesėkmės.