Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje – Vakario Diškevičiaus benefisas

323685775_714135720076792_7270375931774936882_n

Sausio 22 d. Birštono SC krepšininkai (treneris Aurimas Liuiza) per vieną dieną sužaidė dvejas rungtynes. Dieną jie išbandė jėgas Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas“ krepšinio pirmenybėse, kur susikovė su Birštono „Versmės“ komanda, o vakare žaidė Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje su Marijampolės SC krepšininkais.

Jei Prienuose Birštono SC krepšininkai turėjo pripažinti „Versmės“ komandos pranašumą, tai Marijampolėje šventė pergalę rezultatu 89:76. Birštono SC komandą į pergalę vedė Vakaris Diškevičius, kuris pelnė 35 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Jam gerai talkino Dominykas Jurgelionis. Jo sąskaitoje – 21 taškas ir 9 atkovoti kamuoliai.

Aurimo Liuzos auklėtiniai pagrindą pergalei sukūrė trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 20 taškų skirtumu (29:9). Vakaris trečiajame kėlinyje pelnė 16, o Dominykas – 9 taškus.

Primename, jog Birštono SC komanda po grupės varžybų pateko į TOP 8 grupę ir kovojo dėl čempionato nugalėtojų vardo. Tiesa, A. Liuiza yra teigęs, jog tai bus sunki užduotis, nes šioje grupėje labai daug stiprių komandų.