Mantvydo Gečionio ir Mindaugo Knyšio vedamas „Birštonas“ vėl liko balne

IMGP82981-364x245

Lapkričio 19 d. Birštono gimnazijos salėje buvo žaidžiamos MMKL čempionato rungtynės tarp Birštono ir Kalvarijos komandų. Aikštelės šeimininkai nugalėjo (91:76) ir iškovojo dar vieną pergalę „A“ diviziono Pietų grupėje.

Rungtynės buvo permainingos. Jau po pirmojo kėlinio „Birštono“ komanda įgijo 11 taškų persvarą (26:15), tačiau antrajame kėlinyje kurorto komanda beveik išbarstė įgautą pranašumą (40:38).

Visgi, po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai susiėmė ir atkūrė dviženklę persvarą (91:76).

„Birštono“ komandoje šėlo du žaidėjai – Mantvydas Gečionis (32 taškai) ir Mindaugas Knyšius (26). Neblogai jiems talkino Rokas Marcinkevičius (11 taškų). Mantvydas (6/7) ir Mindaugas (5/8) tiesiog užmėtė varžovus tritaškiais.