Mantvydas Gečionis siautėjo, „Rūdupis-KKSC“ laimėjo

Vasario 23 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai nervingoje kovoje įveikė RK„B“L  „B“ grupės lyderius (Vilniaus KM „Perlas“ komanda) ir grupėje užėmė antrąją vietą.
Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai (17:21), bet aikštelės šeimininkai antrame ir trečiame kėliniuose sužaidė užtikrintai ir prieš lemiamą kėlinį įgijo 6 taškų persvarą (67:61).
Ketvirtame kėlinyje vyravo atviras krepšinis. Abi komandos daugiau dėmesio skyrė puolimui, negu gynybai. Svečiai įmetė dviem taškais daugiau, bet pergalę  šventė aikštelės šeimininkai (92:88).
Nesustabdomi prieniškių gretose buvo Mantvydas Gečionis, kuris pelnė 35 taškus, ir Arnas Snapaitis, kuris karaliavo po krepšiais (22 atkovoti kamuoliai). 18 taškų įmetė Šarūnas Stiklakis.

RK„B“L ketvirtfinalyje „Rūdupio-KKSC“ komanda susitiks su Pasvalio „Melioracijos“ krepšininkais. Pirmosios rungtynės vyks kovo 8 d.