Manto Jančiausko auklėtiniai – trečiosios vietos laimėtojai MKL U15 C divizione

Gegužės 4–5 dienomis Prienuose vyko MKL U15 C diviziono finalinio ketverto varžybos, kuriose dalyvavo ir Prienų KKSC komanda (treneris Mantas Jančiauskas).
Pusfinalyje Prienų KKSC krepšininkai žaidė su Alytaus krepšinio akademijos komanda.

Po apylygio pirmojo kėlinio (22:22), antrajame buvo pralaimėta 5:18 ir po dviejų kėlinių komanda turėjo 13 taškų deficitą (27:40).
Trečiajame kėlinyje Alytaus komanda buvo pasiekusi 19 taškų persvarą (34:53). Jo pabaigoje Manto Jančiausko auklėtiniai sumažino skirtumą iki 14 taškų (39:53).
Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje Prienų KKSC krepšininkai surengė galingą spurtą ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 4 taškai (51:55). Deja, prieniškiams perlaužti rungtynių eigos nepavyko. Alytaus komanda atsigavo ir įrašė Prienų KKSC pralaimėjimą (53:67).
Prienų komandoje 19 taškų (12 atkovotų kamuolių) pelnė Rokas Miknevičius. 8 taškus pridėjo Titas Žilionis.

Gegužės 5 d. Prienų KKSC krepšininkai rungtynėse dėl trečiosios vietos varžėsi su Nacionalinės krepšinio akademijos II komanda. Jau pirmajame kėlinyje jie diktavo žaidimo sąlygas. Tiesa, didelio pranašumo įgyti nepavyko, bet persvara buvo pasiekta (23:17). Antrajame kėlinyje Manto Jančiausko auklėtiniai įsivažiavo ir po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų pranašumą (44:26). Po didžiosios pertraukos Prienų KKSC krepšininkai išlaikė žaidimo gijas savo rankose ir užtikrintai laimėjo rungtynes (86:65) bei iškovojo 3-iąją vietą. Komandai net 27 taškus pelnė Rokas Miknevičius. 14 taškų į pergalės krepšį pridėjo Titas Žilionis, 14 – Julius Minajevas, 10 – Povilas Muliuolis.