„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkų pergalė Klaipėdoje

Vasario 9 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ komanda žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato išvykos rungtynes su LCC krepšininkais. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai po apylygio pirmojo kėlinio (13:15) antrajame jau šeimininkavo aikštelėje ir po dviejų kėlinių susikrovė 11 taškų persvarą (26:37). Būtent šis pranašumas ir tapo pergalės garantu, nes po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino ir aikštelės šeimininkai net sugebėjo keturiais taškais sumažinti atsilikimą, bet pergalę šventė Prienų komanda (72:79).
Šiose rungtynėse net penki „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pelnė po 10 ir daugiau taškų. Tik po didžiosios pertraukos įjungęs apsukas 18 taškų pelnė Domantas Šeškus (9 rezultatyvūs perdavimai). 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių Pauliaus Steikūno sąskaitoje. Tašku mažiau pelnė Arnas Tilindė (15), bet atkovojo net 13 kamuolių. Rezultatyvus buvo Ernestas Mankauskas (14 taškų) ir Adomas Stančikas (10).
Persilaužimas rungtynėse įvyko antrajame kėlinyje, o spurto iniciatoriumi buvo Paulius Steikūnas (8 taškai). Trečiajame kėlinyje komandą traukė Domantas Šeškus (12 taškų). Ketvirtajame kėlinyje lyderio vaidmenį perėmė Ernestas Mankauskas (9 taškai).
Tai buvo tryliktoji Prienų komandos pergalė. „Mačiūnai-KKSC“ komanda įsitvirtino 6-oje turnyrinės lentelės vietoje.