„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai vėl nesugebėjo atrasti savo žaidimo ir patyrė eilinį pralaimėjimą

Lapkričio 25 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono namų rungtynes su Kauno VDU komanda ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Pauliaus Ivanausko auklėtiniai po tragiškai pradėtų rungtynių antroje antrojo kėlinio pusėje sugebėjo grįžti į žaidimą. Deja, persilaužimas rungtynėse taip ir neįvyko, nors Prienų komanda bandė tai padaryti ir trečiajame kėlinyje netgi išlygino rezultatą. Ketvirtajame kėlinyje svečių pranašumas buvo akivaizdus ir jie iškovojo pergalę (79:86).

„Mačiūnai-KKSC“ komandoje rezultatyviausias buvo Paulius Steikūnas (28 taškai, atkovojo 10 kamuolių). Po 11 taškų pelnė Domantas Šeškus (2 naudingumo balai) ir Arnas Tilindė (9 atkovoti kamuoliai). 9 taškai Ernesto Mankausko sąskaitoje.

Rungtynės aikštelės šeimininkams prasidėjo tragiškai. Kamuolys lyg karšta bulvė krisdavo iš Prienų komandos žaidėjų rankų, metimai iš po krepšio buvo netaiklūs. Svečiams iš Kauno viskas buvo atvirkščiai ir jie labai greitai įgijo 10 taškų persvarą (9:19). Visgi, kėlinio pabaigoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniams pavyko perimti iniciatyvą ir sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (20:23).

Antrojo kėlinio pradžioje pradėjo kartotis pirmojo scenarijus ir svečiai vėl susigrąžino dešimties taškų persvarą (25:35). Po Mato Kolesnikovo penkių iš eilės pelnytų taškų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 5 taškų (30:35), o po kelių atakų Paulius Steikūnas sumažino atsilikimą iki 4 taškų (34:48). Deja, kėlinio pabaigoje VDU krepšininkai sužaidė užtikrintai ir po dviejų kėlinių „Mačiūnai-KKSC“ komandos deficitas siekė 9 taškus (36:45).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai laimėjo 3 minučių atkarpą 10:2 ir sumažino taškų deficitą iki vieno taško (46:47). VDU krepšininkai pristabdė Prienų komandos spurtą ir įgijo 5 taškų pranašumą (48:53). Antrasis „Mačiūnai-KKSC“ spurtas leido Pauliaus Ivanausko auklėtiniams panaikinti svečių persvarą (55:55). Nors trečiąjį kėlinį laimėjo prieniškiai, po trijų kėlinių VDU komanda vis dar turėjo 3 taškų pranašumą (57:60).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai taip ir nesugebėjo perlaužti žaidimo eigos. Svečiai iš Kauno užtikrintai kontroliavo žaidimą ir laimėjo rungtynes 7 taškų skirtumu (79:86). „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai pratęsė pralaimėjimų seriją.