„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai po dramatiškos kovos palaužė „Lūšį“

Kovo 8 d. Prienų  „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato namų rungtynes su Šilalės „Lūšis“ komanda ir po dramatiškos kovos palaužė svečius bei iškovojo 14 pergalę (7-oji vieta). Tai buvo reikšminga pergalė po keturių iš eilės pralaimėjimų. Komanda parodė charakterį, nors antrajame kėlinyje ir buvo praradusi iniciatyvą. Iš tiesų, rungtynės buvo panašios į amerikietiškus kalnelius.
Gera pradžia (8:2), bet po kelių nesėkmingų atakų svečiai sumažino atsilikimą iki vieno taško (8:7). Po prastos atkarpos aikštelės šeimininkai surengė spurtą 11:2 ir įgijo 10 taškų persvarą (19:9). Po pirmojo kėlinio Pauliaus Ivanausko auklėtiniai išsaugojo 6 taškų pranašumą (22:16).
Bet antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda „sustojo“ ir svečiai jam įpusėjus įgijo vieno taško persvarą (31:32). „Mačiūnai-KKSC“ stratego paimta minutės pertraukėlė grąžino komandą į žaidimą. Šilalės komandos puolimas buvo sustabdytas, bet po dviejų kėlinių ji pirmavo (42:43).

Po didžiosios pertraukos žaidimo scenarijus nepasikeitė. Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai ilgą laiką turėjo vytis varžovus, kurie buvo įgiję 6 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje prabilo Kajus Okmanas, kuris pataikė 3 tritaškius iš eilės ir ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė savo komandai naudai (60:57).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai toliau svaidėsi tritaškiais ir po Adomo Stančiko tolimo metimo įgijo 10 taškų pranašumą (72:62). Po kelių atakų Domantas Šeškus tritaškiu padidino Prienų komandos persvarą iki 11 taškų (78:67). Kai atrodė, kad „Mačiūnai-KKSC“ lengvai pasiims pergalę, svečiai spurtavo 9:0 (78:76). Per likusį laiką aikštelės šeimininkai buvo geresni ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:76.
Prienų komandai 21 tašką (5 iš 7 tritaškių) pelnė Kajus Okmanas, 17 (10 atkovotų kamuolių, 14 rezultatyvių perdavimų) – Domantas Šeškus, 14 – Arnas Tilindė, 11 – Ernestas Mankauskas.