„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai neatsilaikė ir prieš „Kėdainių“ ekipą


kvitrina.com

Lapkričio 18 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai antrą dieną iš eilės savo arenoje žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato rungtynes. Šį kartą Pauliaus Ivanausko auklėtinių varžovais buvo „Kėdainių“ komanda. Deja, nors šios dienos rungtynėse prieniškių žaidimas buvo pozityvesnis nei penktadienio dvikovoje su LCC komanda, pralaimėjimo išvengti nepavyko (83:90). Tai buvo antrasis iš eilės „Mačiūnai-KKSC“ komandos pralaimėjimas. 

Rungtynes aikštelės šeimininkai pradėjo vangiai (1:5), bet po Justo Gedmino tritaškio ir Domanto Šeškaus penkių iš eilės pelnytų taškų įgijo 4 taškų persvarą (9:5). Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 3 min. Adomo Stančiko tritaškis leido aikštelės šeimininkams pirmauti 6 taškais (17:11). Po pirmojo kėlinio „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai išlaikė 4 taškų pranašumą (25:21).

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai įgavo pagreitį ir antroje jo pusėje komandas skyrė 13 taškų (45:32). Bet gerą atkarpą pakeitė nusivylimo banga, kuri leido svečiams sumažinti skirtumą iki 7 taškų (47:40). Svečių spurtas antrojo kėlinio pabaigoje buvo pratęstas ir po didžiosios pertraukos. Per pirmas trečiojo kėlinio minutes „Kėdainiai“ panaikino atsilikimą (47:46). Ir nors Prienų komandai pavyko padidinti persvarą iki 5 taškų (51:46), po keleto atakų rezultatas buvo lygus (53:53). Per likusį laiką pirmavo tai viena, tai kita komanda. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 3 taškų pranašumą (66:63).Ketvirtajame kėlinyje Prienų komandos dominavimas pradėjo strigti ir antroje jo pusėje žaidimo gijas jau savo rankose laikė svečiai iš Kėdainių, kurie pakankamai greitai įgijo 12 taškų persvarą (76:88). Prienų komanda kovojo ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 7 taškų (83:90), bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą. 

„Mačiūnai-KKSC“ komandai 21 tašką pelnė Arnas Tilindė (8 atkovoti kamuoliai). Pauliaus Steikūno sąskaitoje 18 taškų ir 12 atkovotų kamuolių. Domantas Šeškus visas rungtynes buvo atakuojamas, bet sugebėjo pelnyti 18 taškų ir atlikti 9 rezultatyvius perdavimus. Adomas Stančikas pelnė 9 taškus (visus tritaškiais). 

Prienų komanda pralaimėjo kovą po krepšiais (39/48). Varžovai antraisiais bandymais pelnė net 20 taškų.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą