„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai naujus metus pradėjo įtikinama pergale

Sausio 5 d. Prienų „Mačiūnų-KKSC“ krepšininkai 2024 metų „Nostra.lt-RKL“ čempionato maratoną tęsė išvykos rungtynėmis Kupiškyje. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai visą mačą žaidimo gijas laikė savo rankose ir įtikinamai laimėjo pirmąjį šių metų susitkimą 20 taškų skirtumu – 69:89 (12:23, 16:19, 16:22, 25:25).

Prie pergalės prisidėjo visi 9 į Kupiškį nuvykę Prienų komandos žaidėjai. Nesustabdomas buvo Paulius Steikūnas, kuris pelnė 23 taškus ir buvo pirmojo pabėgimo pirmajame kėlinyje autorius. Efektyviai sužaidė Domantas Šeškus. Jo sąskaitoje 16 taškų, 5 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai. Solidus buvo Arnas Tilindė, pelnęs dvigubą dviženklį (14 taškų, 11 atkovotų kamuolių).

Pirmieji taškus pelnė aikštelės šeimininkai (2:0). Į tai Paulius Steikūnas atsakė pelnydamas 8 taškus iš eilės (2:8). Arnas Tilindė padidino Prienų komandos persvarą iki 10 taškų (4:14). Kėlinio pabaigoje po Domanto Šeškaus ir Mato Kolesnikovo taiklių metimų „Mačiūnai-KKSC“ pranašumas šoktelėjo iki 13 (10:23), o po pirmojo kėlinio komandas skyrė 11 taškų (12:23). Antrojo kėlinio pradžioje Adomas Stančikas ir Kajus Okmanas padidino svečių persvarą iki 16 taškų (12:28). Vėliau žaidimas išsilygino ir po dviejų kėlinių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo 14 taškų pranašumą (28:42). Trečiojo kėlinio pradžioje Domantas Šeškus atkūrė 16 taškų persvarą (35:51). Antroje trečiojo kėlinio pusėje pradėjo kartotis antrojo kėlinio scenarijus. Bet kėlinio pabaigoje „Mačiūnai-KKSC“ spurtavo 7:0 ir po trijų kėlinių jau turėjo 20 taškų pranašumą (44:64). Ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje Prienų krepšininkai tvirtai laikė žaidimo gijas savo rankose ir rungtynių eigoje buvo įgiję 26 taškų persvarą (56:82). Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 16 taškų (69:85), bet tašką rungtynėse padėjo Adomas Stančikas, vėl padidinęs savo komandos persvarą iki 20 taškų (69:89). Tai buvo aštuntoji „Mačiūnai-KKSC“ pergalė A diviziono čempionate.