„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai ketvirtfinalio seriją pradėjo įtikinama pergale

Balandžio 13 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė pirmąsias „Nostra.lt -RKL“ čempionato ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių išvykos rungtynes su Plungės „Olimpo“ komanda. Po labai sudėtingos aštuntfinalio serijos Pauliaus Ivanausko auklėtiniai Plungėje, po prastos pradžios (6:0), dar pirmajame kėlinyje sugebėjo perimti iniciatyvą (22:27) ir jau nepaleido jos iki rungtynių pabaigos (68:82). Ketvirtfinalio serija pradėta pergale (1:0).

„Mačiūnai-KKSC“ komandai 24 taškus pelnė Domantas Šeškus (7 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 7 klaidos), 21 – Paulius Steikūnas (11 atkovotų kamuolių), 10 – Arnas Tilindė. Svečiams taškus pelnė 8 žaidėjai.

Jei Domanto Šeškaus rezultatyvumas nenustebino, tai Pauliaus Steikūno dublis – šioks toks netikėtumas, bet labai naudingas komandai.
Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkų spurtu 6:0 (6:0). Bet Prienų krepšininkai atsakė galingai (11:2) ir persvėrė rezultatą savo naudai (8:11). Po Kajaus Okmano ir Domanto Šeškaus sėkmingų atakų „Mačiūnai-KKSC“ įgijo 6 taškų pranašumą (17:23), o po pirmojo kėlinio komandas skyrė 5 taškai (22:27).

Antrajame kėlinyje svečiai kontroliavo žaidimo eigą ir Paulius Steikūnas padidino Prienų komandos persvarą iki 12 taškų (27:39). Aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 8:0 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų (35:39). Svečiai atsakė spurtu 6:2 ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 8 taškai (37:45).

Po didžiosios pertraukos žaidimas bangavo, bet „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai gijų iš savo rankų neišleido. Trečiojo kėlinio antroje pusėje Prienų komanda vėl įgijo 11 taškų persvarą (46:57). Toks pranašumas buvo užfiksuotas ir po trijų kėlinių (50:61).
Ketvirtojo kėlinio pradžioje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai įgijo 15 taškų persvarą (50:65) ir, kai atrodė, kad rungtynės jau laimėtos, aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 14:2 ir sumažino skirtumą iki 3 taškų (64:67). Toks akibrokštas supykdė svečius. Per penkias minutes Prienų krepšininkai į varžovų krepšį įmetė 15 taškų, o į savo praleido 2 ir laimėjo rungtynes 14 taškų persvarą (68:82).

Antrosios ketvirtfinalio serijos rungtynės bus žaidžiamos Prienuose balandžio 17 d. 19 val. 45 min.