„Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai dramatiškoje kovoje krito Tauragėje

Lapkričio 4 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ išvykos rungtynes su Tauragės ekipa. Visą mačą vyko atkakli kova, pirmavo tai viena, tai kita komanda. Rungtynių pradžioje pirmavę „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai (2:7), vėliau prarado iniciatyvą, varžovams eliminavus iš žaidimo Domantą Šeškų (18:12, 26:16, 31:27).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda po Domanto Šeškaus tritaškio persvėrė rezultatą savo naudai (31:32). Visą kėlinį kova vyko taškas į tašką. Kėlinio pabaigoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo įgiję 5 taškų persvarą (47:52), bet per paskutinę minutę leido varžovams sumažinti skirtumą iki 2 taškų (51:53). Ketvirtajame kėlinyje Prienų komanda ilgą laiką kontroliavo žaidimo eigą (56:59, 63:66, 68:72). Deja, artėjant rungtynių pabaigai aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą (76:72) ir laimėjo rungtynes 6 taškų skirtumu 80:74.

Pirmoje rungtynių pusėje pristabdytas Domantas Šeškus antroje pusėje įsismagino ir pelnė iš viso 28 taškus. Domantą labai gerai pakeitė Matas Kolesnikovas, kuris pelnė 12 taškų. Po 10 taškų į varžovų krepšį įmetė Paulius Steikūnas ir Arnas Tilindė.

Tai buvo antrasis „Mačiūnai-KKSC“ pralaimėjimas.