„Mačiūnai-KKSC“ debiutavo Paulius Gvazdaitis, bet komanda Plungėje patyrė nesėkmę

Sausio 12 d. Prienų „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai žaidė „Nostra.lt-RKL“ čempionato A diviziono išvykos rungtynes su Plungės „Olimpo“ komanda. Prienų komandoje debiutavo centras Paulius Gvazdaitis. Deja, permainingoje kovoje Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo pripažinti Plungės komandos pranašumą (82:87).

Pirmajame kėlinyje komandoms nepavyko įgyti reikšmingo pranašumo (4:6, 7:10, 15:12, 23:20). Antrojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai įgijo 9 taškų persvarą (34:25). Bet du Kajaus Okmano tolimi metimai leido Prienų komandai grįžti į žaidimą (34:31). Arnas Tilindė sumažino atsilikimą iki 2 taškų (37:35). Po dviejų kėlinių komandas skyrė 4 taškai (41:37). Trečiojo kėlinio pradžioje „Mačiūnai-KKSC“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir po Kajaus Okmano baudų metimų persvėrė rezultatą savo naudai (43:44), o po Pauliaus Steikūno dvitaškio su bauda Prienų komanda įgijo 4 taškų persvarą (48:52).

Antroje trečiojo kėlinio pusėje aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą savo naudai (57:56). Matas Kolesnikovas pataikė tritaškį ir „Mačiūnai-KKSC“ vėl pirmavo 3 taškais (58:61). Po trijų kėlinių Prienų komanda turėjo 2 taškų pranašumą (61:63).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečiai dar bandė išlaikyti iniciatyvą savo rankose (66:67), bet vėliau aikštelės šeimininkai įsismagino ir kėliniui įpusėjus įgijo 10 taškų pranašumą (81:71). Svečiai grįžo į žaidimą po Pauliaus Steikūno trijų tolimų metimų (84:80). Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. Paulius Gvazdaitis sumažino atsilikimą iki 2 taškų (84:82). Deja, per likusį laiką Prienų komandos žaidėjai nepuolė, o aikštelės šeimininkai pasinaudojo situacija ir padidino savo persvarą iki 5 taškų (87:82).

Paulius Steikūnas pelnė 29 taškus ir atkovojo 8 kamuolius. Arno Tilindės sąskaitoje 16 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. 13 taškų pelnė Kajus Okmanas, 10 – Paulius Gvazdaitis. Domantas Šeškus įmetė 9 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.