M. Gečionio ir K. Mikuličiaus vedamas „Rūdupio-KKSC“ išplėšė sunkią pergalę

Lapkričio 9 d. Prienų „Rūdupio-KKSC“ komanda žaidė RKL čempionato rungtynes su Jonavos „SK-Triobet“ krepšininkais. Aikštelės šeimininkai rungtynes pradėjo gan sėkmingai ir po pirmo kėlinio pirmavo 5 taškais (20:15). Situacija aikštelėje pradėjo keistis antroje antro kėlinio pusėje ir ne „Rūdupio-KKSC“ krepšininkų naudai. Jonavos komanda ne tik panaikino atsilikimą, bet ir po dviejų kėlinų įgijo 2 taškų pranašumą (38:40). Trečiame kėlinyje iniciatyva buvo svečių rankose ir tai davė rezultatą. „SK-Triobet“ komanda kėlinio eigoje net turėjo 11 taškų pranašumą (52:63). Tiesa, aikštelės šeimininkai parodė charakterį ir iki kėlinio pabaigos sumažino deficitą iki 7 taškų (56:63).
Ketvirtame kėlinyje „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai nemažino spaudimo ir skirtumas pradėjo tirpti. Iki rungtynių pabaigos likus  4 min. prieniškiai išėjo į priekį (73:72) ir pradėjo didinti savo pranašumą. Dar po dviejų min. aikštelės šeimininkų pranašumas padidėjo iki 7 taškų (79:72). Bet svečiai nesiruošė pasiduoti ir labai greitai komandas skyrė tik 2 taškai (79:77).
Tiesa, kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Rūdupio-KKSC“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:79.
Mantvydas Gečionis nugalėtojams pelnė 24 taškus, Karolis Mikuličius – 27, 14 taškų Roko Marcinkevičiaus sąskaitoje.