Lukas Smailys – tarptautinio teniso turnyro „U16 Tallinn Open“ nugalėtojas dvejetų varžybose

Rugsėjo 9–16 dienomis Taline vyko „Tennis Europe“ tarptautinis teniso turnyras „U16 Tallinn Open“, kuriame dalyvavo ir Birštono SC tenisininkas Lukas Smailys (treneris Linas Smailys).

Lukas dalyvavo vienetų ir dvejetų varžybose kartu su Latvijos tenisininku Armands Aire.

Vienetų varžybose Lukas įveikė du pirmuosius etapus įtikinamai įveikęs savo varžovus (6:2, 6:0 ir 6:2, 6:1). Ketvirtfinalyje jis susitiko su pirmąja turnyro rakete, Estijos tenisininku Edwinu Averjanovu ir pripažino jo pranašumą 4:6, 5:7.

Dvejetų varžybose Lukas poroje su latviu Armands Aire, kuris tapo ir vienetų varžybų nugalėtoju, įveikė visus varžovus ir tapo turnyro nugalėtojais.

Lukas ir Armands aštuntfinalio ir ketvirtfinalio kovas laimėjo užtikrintai (6:2, 6:3 ir 6:3, 6:1). Pusfinalyje jaunuoliams reikėjo paplušėti. Po pirmojo laimėto seto 6:4, antrajame 4:6 pralaimėjo. Papildomame sete Lukas ir Armands įveikė varžovus 10:3 ir pateko į finalą.

Finale lietuvio ir latvio pora problemų neturėjo. Varžovai Edwin Averjanov ir Ken Ink buvo įveikti 6:1, 6:0.

Lukas savotiškai atsirevanšavo Edwinui Averjanovui už pralaimėjimą vienetų varžybų ketvirtfinalyje