LSDMS PRIENŲ MOTERŲ KLUBO SUSIRINKIMAS

Lapkričio 19 d. vyko LSDMS Prienų moterų klubo susirinkimas, kuriame dalyvavo LSDP Prienų skyriaus pirmininkas Alvydas Vaicekauskas.

Artėjant Kalėdoms, kaip ir kasmet, moterys inicijuoja ir pačios aktyviai dalyvauja labdaros akcijoje „Padovanokime šilumą“, šiais metais pakvietusios prisijungti visus skyriaus narius. Šių metų akcentas – vieniši žmonės, kuriems ir bus dovanojama rankomis megztos kojinės, kepurės, pirštinės, šalikai.  LSDMS Prienų klubo pirmininkė D. Mozūrienė pasiūlė tradicine tapusią akciją vykdyti prieš Kalėdas – gruodžio 14–19 dienomis. Taip pat nutarta kartu su šiltais daiktais dovanoti ir kalėdaičių, kurie praturtins vienišų žmonių švenčių stalą. Prie akcijos prisidės ir LR Seimo narys Andrius Palionis bei LSDP Prienų skyriaus pirmininkas, Prienų rajono meras A. Vaicekauskas.

Skyriaus pirmininko pavaduotoja, mero patarėja J. Zailskienė pasiūlė ir šiais metais pirkti knygas, kurios Kalėdoms būtų padovanotos rajono bibliotekoms.

Susirinkimo metu taip pat buvo nutarta siūlyti LSDP Prienų skyriui gruodžio 19 d. organizuoti LSDP dieną, kurios metu kartu vaišinti miestiečius ir svečius arbata, kalėdaičiais, platinti socialdemokratinę atributiką Prienų mieste.

Aptariant 2016 m. LSDMS Prienų moterų klubo veiklos planą buvo nutarta, kad kitais metais veikla bus organizuojama keliomis kryptimis – inicijuojant įvairias politines diskusijas bei tenkinant kūrybinius, kultūrinius, pažintinius Klubo narių poreikius. Susitarta, kad balandžio mėnesį organizuosime diskusijas su Prienų r. Savivaldybės tarybos nariais, kurie pristatys savo darbą, kartu aptarsime rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą bei kitas rajono politines aktualijas. Taip pat organizuosime susitikimus, kūrybinius užsiėmimus, išvykas.

LSDMS Prienų klubo inicijuojamas Kalėdines akcijas lapkričio 23 d. vykusiame LSDP Prienų skyriaus tarybos susirinkime pristatė LSDMS Prienų klubo narė ir LSDP tarybos narė J. Zailskienė. Akcijoms taryboje buvo pritarta.

 

LSDMS Prienų klubo informacija

 

Taip pat skaitykite