LR Prezidento taurė vėl grįžo į Prienus

Lapkričio 24 dieną Kaune vyko septynioliktas LR Prezidento taurės fizinės sveikatos vertinimo finalinis konkursas „Lietuvos sveikuolis – 2012“, kuriame Prienų sveikos gyvensenos klubas „Versmenė“ vėl iškovojo LR Prezidento taurę.

„Versmenė“ LR Prezidento taurės konkurse „Lietuvos sveikuolis“ dalyvauja nuo 2007 metų. Konkursas vyksta pagal europinius fizinės sveikatos įvertinimo testus „EUROFIT“ ir „EGREPA“ bei amžiaus grupes nuo 12 iki 100 metų.

„Versmenė“ konkursuose dalyvauja vis gausiau ir nuosekliai siekia laureatų vardo. 2009 m. konkurse iškovota trečioji komandinė vieta, 2010 m. buvome antri, o 2011 m. paženklinti absoliučia sėkme – 78 dalyvių komanda užtikrintai užėmė pirmąją vietą ir parsivežė LR Prezidento pereinamąją taurę.

Renginį, kaip ir kasmet, vedė šmaikštusis sveikuolis Kazimieras Ilginis iš Panevėžio, dalyvius pasveikino Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė.

Šiais metais LR Prezidento taurės konkurse dalyvavo 10 komandų. Prieniškių komandą sudarė rekordinis dalyvių skaičius – 80, iš jų 40 vyrų ir 40 moterų.Vyriausi komandos dalyviai – 91 metų Vladas Linkevičius ir 86 metų Marija Urbanavičienė buvo apdovanoti taurėmis ir pirmosios vietos diplomais. „Versmenė“ su 995 įskaitiniais taškais užtikrintai užėmė pirmąją vietą ir antri metai iš eilės iškovojo LR Prezidento pereinamąją ir pirmosios vietos nugalėtojo taures.

Šiemet mūsų komanda iškovojo 29 prizines vietas: 9 pirmąsias, 10 antrųjų ir 10 trečiųjų vietų. Pirmųjų vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir itin dailiomis taurėmis. Jas iškovojo Evelina Matuzaitė, Tadas Kalkauskas, Daiva Sadauskaitė, Osvaldas Žurauskas, Lina Damukaitienė, Liudas Mediekša ir komandos vadovė Janina Bredelienė. Antrąsias ir trečiąsias vietas laimėjusieji buvo apdovanoti diplomais.

„Versmenė“ nuoširdžiai dėkoja visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems suburti komandą pergalei, tai: Prienų sporto centro trenerei Gražinai Goštautaitei ir jos sportininkams, kitiems treneriams, Prienų šaulių kuopos vadui Sigitui Žaliui ir visiems konkurse dalyvavusiems šauliams, Prienų savivaldybės darbuotojams, Tarybos nariui Alvydui Vaicekauskui, Senelių namų gyventojams ir juos lydėjusiai Raimondai Sakalauskienei bei prisidėjus prie senolių pasiruošimo Arvydui Tareilai, J. Marcinkevičiaus bibliotekos darbuotojoms, „Žiburio“ gimnazijos moksleiviams, pagyvenusių žmonių šokių kolektyvo „Vajaunas“ šokėjams, visiems „Versmenės“ klubo nariams, draugams, nes visi sudėjome savo taškus į bendrą komandos aruodą. Didžiausia padėka vadovei Janinai Bredelienei, subūrusiai didžiausią ir šauniausią komandą.

Laisvalaikiu varžybų dalyviai galėjo dalyvauti šiaurietiško ėjimo pamokose, klausyti profesoriaus Liudviko Šalčiaus ir žolinčių akademijos vadovės Danutės Kunčienės „Rudens šaknų galybė ir gydymas“ paskaitų, dalyvauti Mindaugo Starkaus produktų „EnergyDiet“ pristatyme, pažiūrėti filmą apie 2012 m. vasaros sveikatingumo stovyklą Dvarčėnų dvare „Tarp žemės ir dangaus“.

Visi dalyviai patyrė didelį džiaugsmą, gerų emocijų, dalyvaudami tokiame nuostabiame renginyje.

Vida Januševičienė,

sveikos gyvensenos klubas „Versmenė“ narė

 

Taip pat skaitykite