LMKL savaitės naudingiausioji L. Sakevičiūtė – apie gautą įvertinimą ir išaugusį vaidmenį

Livija Sakeviciute

Trečiajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) karjeros sezone žibanti Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ vidurio puolėja Livija Sakevičiūtė sulaukė individualaus įvertinimo. 18-metė prieniškė pirmajame 2018-ųjų ture sužaidė vieną geriausių sezono mačų bei buvo pripažinta naudingiausia savaitės krepšininke.

„Džiaugiuosi, kad buvau įvertinta, tačiau per daug to nesureikšminu, svarbiausia, kad mūsų komanda iškovojo pergalę prieš rimtą varžovą. Pirmąją sezono pusę vertinu neblogai, žinoma, rezultatai galėjo būti ir geresni, tačiau dabar tai tapo didele motyvacija tik dar labiau stengtis ir užbaigti sezoną su dar geresniais rezultatais“, – teigė L. Sakevičiūtė.

Žvelgiant į praėjusį sezoną, centro puolėjos naudingumas išaugo kiek daugiau nei du kartus, o rezultatyvumas – beveik tris. Ji 2017-2018 metų sezone vidutiniškai per susitikimą rungtyniauja 23 minutes, pelno po 11,4 taško, atkovoja po 7,2 ir perima po 1,2 kamuolio, atlieka po 1,4 rezultatyvaus perdavimo bei renka po 16,5 naudingumo balo.

Tokį ženklų augimą, pasak krepšininkės, lėmė ne tik komandos pagrindus palietusios permainos, bet ir individualios ambicijos.

„Šį sezoną apskritai mūsų komandoje įvyko daug perversmų. Ne tik treneris naujas, tačiau ir didžioji dalis komandos žaidėjų naujos. Tad galiu teigti, kad nors komanda, trenerių štabas, žaidimo taktikos ir visa kita pakito stipriai, tačiau komandos tikslas išliko tas pats – laimėti. Manau, kad tai lemia didelis noras, darbas, kantrybė, trenerio pasitikėjimas ir komandos draugės, kurios niekada nepagaili patarimų ir visada pasidalina savo patirtimi“, – džiaugėsi Livija.

Nepaisant to, kad ji – trečia jauniausia komandoje, L. Sakevičiūtė pirmauja Kauno rajono komandoje pagal efektyvumą, o pagal rezultatyvumą nusileidžia tik ukrainietei Arinai Bilotserkivskai, fiksuojančiai 12,8 taško vidurkį per susitikimą.

„Džiaugiuosi, kai galiu prisidėti prie komandos pergalių. Kiekvienose rungtynėse stengiuosi kovoti ir padėti komandos draugėms. Komandoje atsakomybės turime kiekviena tiek pat ir ne ką mažiau. Visos žinome dėl ko ir už ką kovojame“, – pabrėžė jaunoji LMKL žaidėja.

Jai žibant, sėkmingai rungtyniauja ir komanda – Manto Šerniaus auklėtinės per 13 turų laimėjo 11 kartų bei užtikrintai yra įsitaisiusios antroje turnyrinės lentelės vietoje.

„Manau, kad didžiausias mano tikslas – tobulėti ir augti kartu su komanda bei siekti tik geriausių rezultatų“, – teigė L. Sakevičiūtė.

LMKL informacija

Taip pat skaitykite