„Prienams“ Kaunas nebuvo svetingas

IMGP2110Kovo 15 d. „Prienų“ krepšininkai žaidė LKL čempionato rungtynes su Kauno „Žalgiriu“. Rungtynių favoritas „Žalgiris“, kaip ir galima buvo tikėtis, lengvai susitvarkė su prieniškiais.

Tiesa, po pirmojo kėlinio komandas skyrė 12 taškų (24:12).

Bet antrajame kėlinyje kauniečiai lengvai padidino savo pranašumą iki 22 taškų (45:23), po dviejų kėlinių „Žalgiris“ pirmavo 21 tašku skirtumu (47:26).

Po didžiosios pertraukos keturi „Prienų“ komandos tritaškiai leido pristabdyti aikštelės šeimininkų siautėjimą ir sumažinti atsilikimą iki 15 taškų (57:42), o dar vienas Domanto Šeškaus tritaškis ir komandas jau skyrė tik 14 taškų (61:47).

Deja, antroje trečiojo kėlinio pusėje Kauno krepšininkai susigrąžino turėtą persvarą ir po trijų kėlinių „Prienų“ komandos deficitas buvo 22 taškai (69:47).

Ketvirtajame kėlinyje situacija aikštelėje „Prienams“ nieko gero nežadėjo. Jau kėlinio pradžioje „Žalgirio“ pranašumas siekė 29 taškus (76:47).

Rungtynių metu aikštelės šeimininkų persvara buvo ir 34 taškai (86:52, 95:61), ir 35 (97:62). Mačas pasibaigė 34 taškų skirtumu (97:63).

Vidmantas Sragauskis pelnė 18 taškų, Domantas Šeškus – 15, Martynas Linkevičius ir Dominykas Milka – po 7.

„Prienų“ komanda labai daug klydo (22 klaidos), prastai metė baudas (6/22), beviltiškai pralaimėjo kovą po krepšiais (22/44).

LKL: „Žalgiris“ – „Prienai“ 97:63 (24:12, 23:14, 20:21, 28:16)