Prienų „TonyBet“ krepšininkai tik per plauką išvengė pralaimėjimo

IMGP5993Lapkričio 13 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai po įspūdingai sužaisto antrojo kėlinio mače su Kauno „LSU – Atletu“ antroje rungtynių pusėje vos neišbarstė 22 taškų turėtos persvaros.

Šį kartą sėkmė nenusisuko nuo Virginijaus  Šeškaus auklėtinių. Pasibaigus rungtynėms švieslentė rodė rezultatą 85:83 Prienų komandos naudai.

Pirmasis kėlinys (23:17)

Prienų „TonyBet“ komandos naujasis pirkinys Mindaugas Lukauskis rungtynių pradžioje liko ant atsarginio suolelio. Prieniškiai mačą pradėjo įprastu penketu. Deja, pirmosios minutės aikštelės šeimininkams nebuvo sėkmingos, ir studentai pirmieji pelnė taškus (0:2). Ir nors „TonyBet“ krepšininkai po Žygimanto Janavičiaus prasiveržimo išsiveržė į priekį (6:4), tolimesni įvykiai aikštelėje parodė, jog „LSU-Atleto“ jaunimas atvažiavo kautis. Kėliniui įpusėjus, studentai pirmavo 6 taškais (6:12), o dar po 1,5 min. komandas jau skyrė 8 taškai (7:15). Ir tik tada aikštelės šeimininkai pabudo: pataikė Laimonas Kisielius, solo partiją atliko Gintaras Kadžiulis, ir rezultatas tapo lygus (15:15).
„TonyBet“ strategas išleido į aikštelę M. Lukauskį. Prienų krepšininkai buvo sunkiai sustabdomi. L. Kisielius, G. Kadžiulis ir į aikštelę išėjęs Vaidas Čepukaitis iki kėlinio pabaigos „TonyBet“ persvarą padidino iki 6 taškų (23:17).

Antrasis kėlinys (32:16)

Kėlinyje aikštelės šeimininkų dominavimas buvo totalus. Studentai stengėsi, bet Prienų komandos gynyba buvo sunkiai įveikiama. Be priekaištų veikė ir aikštelės šeimininkų puolimo mašina. Kėliniui įpusėjus, „TonyBet“ pranašumas siekė 11 taškų (34:23), o po dviejų kėlinių šoktelėjo iki 22 taškų (55:33).

Trečiasis kėlinys  (15:24)

IMGP6051Šiame kėlinyje įvykiai aikštelėje pasikeitė kardinaliai. Aikštelės šeimininkų žaidimas visiškai išsiderino: metimai skriejo pro šalį, gynyba tapo skylėta. Kėliniui įpusėjus, komandas skyrė tik 12 taškų (57:45), o iki jo pabaigos likus dviem minutėm „TonyBet“ persvara ištirpo iki 8 taškų (61:53). Ir tik tada V. Šeškus nutarė paimti minutės pertraukėlę.
Ir tai pasiteisino, nes „LSU – Atleto“ spurtas buvo ne tik pristabdytas, bet ir padidinta persvara iki 14 taškų (67:53). Po trijų kėlinių Prienų komandos pranašumas siekė 13 taškų (70:57).

Ketvirtasis kėlinys (15:26)

Kai atrodė, jog Prienai pristabdė studentų azartą, įvykiai aikštelėje vėl pasisuko ne „TonyBet“ komandos naudai. Kėliniui įpusėjus, aikštelės šeimininkų persvara sumažėjo iki 6 taškų (77:71). Dar po minutės komandas skyrė tik 4 taškai (79:75). Prienų komandos žaidėjų bandymai padidinti skirtumą nebuvo sėkmingi, nes visi metimai skriejo pro šalį. Likus 37 sek., komandas skyrė tik 2 taškai (81:79). Abiejų komandų treneriai išnaudojo visas turėtas minutes, o nervų karą vis tik laimėjo aikštelės šeimininkai. Paulius Ivanauskas pataikė abu baudos metimus (83:79). Varžovai atsakė taikliu metimu (83:81). G. Kadžiulis įmetė tik vieną baudą (84:81). Studentų tritaškis buvo netaiklus, bet du taškai vis tik atsidūrė aikštelės šeimininkų krepšyje (84:83).
Tašką rungtynėse padėjo M. Lukauskis, specialiai nepataikęs antrosios baudos (85:83).