„TonyBet“ susitvarkė su „Lietkabeliu“ ketvirtojo kėlinio antroje pusėje

IMGP5407Lapkričio 9 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionate iškovojo šeštąją pergalę.

Rungtynės buvo sudėtingos ir net dramatiškos, tačiau Prienų komanda surado jėgų ir antroje ketvirtojo kėlinio pusėje parbloškė Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Pergalė iškovota solidžiu 16 taškų skirtumu (90:74).

Pirmasis kėlinys (27:16)

Kėlinio pradžioje vyko permaininga kova: pirmavo tai viena (4:2), tai kita (6:9) komanda. Vis tik pirmieji į priekį šoktelėjo aikštelės šeimininkai, kurie pirmiausiai įgijo 8 taškų pranašumą (19:11), o vėliau jį padidino iki 11 taškų (27:16).

Antrasis kėlinys (20:29)

Šiame kėlinyje „TonyBet“ žaidimas pradėjo strigti: varžovai vis dažniau surasdavo kelius link aikštelės šeimininkų krepšio ir skirtumas pradėjo mažėti (35:32), o, kėliniui baigiantis, rezultatas tapo lygus (45:45). Prienų komanda neleido svečiams visiškai įsismaginti ir po dviejų kėlinių išlaikė trapų pranašumą (47:45).

Trečiasis kėlinys (17:14)

Kėlinio pirmojoje pusėje aikštelės šeimininkai atsiplėšė nuo varžovų (60:52), bet labai greitai išbarstė savo pranašumą (60:59). Po V. Šeškaus paimtos minutės Prienų krepšininkai sugebėjo apsiginti ir lemiamais momentais pelnyti savo taškus (64:59).

IMGP5291Ketvirtasis kėlinys (26:15)

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo vėl lygus (65:65). Dar keletą minučių vyko apylygė kova (68:67). Ir tada aikštelės šeimininkai sukruto, perėmė iniciatyvą ir pradėjo tolti nuo varžovų (73:67). Visos „Lietkabelio“ trenerių štabo pastangos pakreipti rungtynes savo naudai subyrėjo į šipulius. „TonyBet“ gynyba buvo nepraeinama, o puolimo mašina – negailestinga. Prienų komanda savo pranašumą vertė taškais ir laimėjo rungtynes 16 taškų skirtumu (90:74).

Prienų komandoje net penki žaidėjai pelnė po 10 ir daugiau taškų. Artūras Valeika įmėtė 20 taškų, 18 pridėjo Gintaras Kadžiulis, 16 – Martynas Linkevičius (9 atkovoti kamuoliai), 14 – Žygimantas Janavičius (9 rezultatyvūs perdavimai), 10 – Laimonas Kisielius.