Klaidos užgesino paskutinę viltį pakovoti dėl pergalės – „Vytautas“ krito Šiauliuose

IGP7992

Karolis Urba

Sausio 24 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda patyrė 12 pralaimėjimą „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo pripažinti „Šiaulių“ komandos pranašumą rezultatu 90:82 (23:17, 22:21, 26:22, 19:22).

Šiauliuose „Vytautas“ žaidė labai banguotai. Kai atrodydavo, jog žaidimo gijos atsirasdavo Prienų-Birštono komandos rankose, kitą akimirką viskas griūdavo kaip kortų namelis. Ypač kebli situacija buvo ketvirtajame kėlinyje, kai po spurto 10:0 (75:72), komanda, turėdama kamuolį savo rankose, suklydo ir prarado gerą šansą pakreipti rungtynių eigą  savo naudai.

Pirmasis kėlinys

Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai ir išsiveržė į priekį 7:4. Į Vilmanto Dilio dvitaškį (7:6)  „Šiauliai“ atsakė sėkmingomis atakomis ir įgijo 4 taškų persvarą (10:6). Bet „Vytautas“ laimėjo minutės atkarpą 5:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai (10:11). Dar po dviejų minučių Prienų-Birštono komandos pranašumas padidėjo iki 5 taškų (12:17). Deja, likusias iki kėlinio pabaigos 3 min. aikštelėje šeimininkavo „Šiauliai“, kurie po pirmojo kėlinio sukrovė 6 taškų pranašumą (23:17).

Antrasis kėlinys

Šio kėlinio pradžia priklausė „Vytautui“ ir Domantui Šeškui, kuris pelnė 6 taškus ir padėjo komandai išlyginti rezultatą (25:25). Visgi, perimti žaidimo kontrolės Prienų-Birštono komandai nepavyko. Dar kurį laiką rezultatas buvo lygus (27:27, 29:29), bet svečiai keletą kartų suklydo, o varžovas buvo negailestingas, ir likus iki kėlinio pabaigos 3 min. jau turėjo 8 taškų persvarą (39:31). Vytautas Šulskis pataikė tritaškį (39:34), bet „Vytautas“ vėl neapsigynė nuo tolimų aikštelės šeimininkų metimų ir „Šiauliai“ padidino savo pranašumą iki 11 taškų (45:34). Visgi, V. Šeškaus auklėtiniai sugebėjo kėlinio pabaigoje sumažinti atsilikimą iki 7 taškų (45:38).

Trečiasis kėlinys

„Vytautas“ daugiau negu pusę kėlinio žingsnis po žingsnio mažino skirtumą ir  likus iki jo pabaigos apie 4 min., po V. Dilio tritaškio, komandas skyrė tik 3 taškai (61:58). Deja, ir vėl Prienų-Birštono komandos žaidime atsirado „tamsioji skylė“ ir varžovai padidino persvarą iki 13 taškų (71:58). V. Dilys galėjo sumažinti skirtumą, bet prametė baudos metimus. Tiesa, V. Šulskis paskutinėmis kėlinio sekundėmis pataikė dvitaškį ir „Vytauto“ deficitas prieš lemiamą kėlinį buvo 11 taškų (71:60).

Ketvirtasis kėlinys

Aikštelės šeimininkai iškart padidino skirtumą iki 13 taškų (73:60). Į tai Prienų-Birštono krepšininkai atsakė galingu spurtu 12:2 ir komandas jau skyrė tik 3 taškai (75:72). Deja, klaidos palaidojo bet kokią viltį iškovoti pergalę. Likus iki kėlinio pabaigos apie 47 sek. „Šiauliai“ vėl turėjo dviženklį pranašumą (90:76). Laimonas Kisielius ir D. Šeškus įmetė po tritaškį (90:82), bet rungtynės buvo pralaimėtos.