„Prienai“ be vargo įveikė „Sakalus“

Balandžio 12 d. „Prienų“ krepšininkai pergalingai užbaigė LKL reguliarųjį sezoną ir iškovojo 16-tą pergalę.
Tiesa, „Prienų“ varžovai Vilniaus „Sakalų“ krepšininkai antrame kėlinyje pasispardė ir buvo sumažinę skirtumą iki keturių taškų, tačiau antroje rungtynių  pusėje „Prienai“ nuramino savo sirgalius, įveikdami varžovus 27 taškų skirtumu.

Rungtynės prasidėjo keturiais „Prienų“ taikliais  baudos metimais ir Gintaro Kadžiulio tritaškiu (0:7). Dar po kelių minučių svečių pranašumas padidėjo iki 9 taškų (2:11). Kėliniui įpusėjus, „Prienai“ pirmavo vis dar 9 taškais (4:13), o jo pabaigoje po Artūro Milaknio tritaškio svečių persvara išaugo iki 12 taškų (8:20). Po pirmojo kėlinio „Prienai“ pirmavo 13 taškų skirtumu (8:21).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai padidino savo pranašumą iki 18 taškų (10:28), tačiau vėliau atsipalaidavo ir leido aikštelės šeimininkams sumažinti skirtumą iki 10 taškų (18:28). Toks vaizdas papiktino „Prienų“ strategą Virginijų Šeškų, ir jis suskubo paimti minutės pertraukėlę. Bet ir tai nepadėjo. Aikštelės šeimininkai žingsnis po žingsnio mažino atsilikimą, ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 4 taškai (33:37).
„Prienų“ komandos žaidimas atrodė apgailėtinai: visiškai kiaura gynyba ir tragiškas puolimas.

Trečiojo kėlinio pradžioje viskas susidėliojo į savo vietas: „Prienai“ sistemingai didino skirtumą, ir, kėliniui įpusėjus, jų persvara šoktelėjo iki 15 taškų (35:50).
Antroje kėlinio pusėje situacija aikštelėje keitėsi nežymiai. Iki kėlinio pabaigos likus vienai minutei, „Prienų“ pranašumas siekė 19 taškų, o po trijų kėlinių jie pirmavo 16 taškų skirtumu (46:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Prienai“ padidino savo persvarą iki 20 taškų (46:66), o, jam įpusėjus, svečių pranašumas siekė 19 taškų (52:71).

Antroje kėlinio pusėje prabilo svečių tritaškių metikai, ir „Prienų“ persvara šoktelėjo virš 20 taškų, o rungtynės buvo laimėtos 61:88.

Artūras Milaknis pelnė 18 taškų, Arminas Urbutis – 17, Gediminas Orelik – 15.

LKL „Sakalai“ – „Prienai“ 61:88 (8:21, 25:16, 13:25, 15:26).