„Prienai“ pralaimėjo pirmąsias LKL pusfinalio rungtynes, bet nervus „Lietuvos rytui“ patampė

Balandžio 24 d. Vilniuje „Siemens“ arenoje „Prienų“ krepšininkai žaidė pirmąsias LKL pusfinalio serijos iki dviejų pergalių rungtynes. Jų varžove buvo „Lietuvos ryto“ komanda.

Po sėkmingo pirmojo ir visiškai tragiško antrojo kėlinio, „Prienų“ komanda sugebėjo atsitiesti ir nors pralaimėjo rungtynes, bet parodė, jog su tituluotais varžovais galima žaisti (75:67).

Rungtynes komandos pradėjo labai susikaupusios ir net nervingai. Pirmieji šiose rungtynėse taškus pelnė aikštelės šeimininkai (2:0), bet „Prienai“ atsakė taip pat taikliu dvitaškiu (2:2). Kėliniui įpusėjus, „Lietuvos rytas“ pirmavo vienu tašku (6:5). Antroje kėlinio pusėje „Prienų“ krepšininkai sužaidė drausmingiau ir įgijo penkių taškų persvarą (6:11), o pirmąjį kėlinį laimėjo keturių taškų skirtumu (8:12).

Antrojo kėlinio pradžioje svečių žaidimas visiškai išsiderino, o „Lietuvos ryto“ krepšininkai spurtavo 12:0 ir labai greitai įgijo 8 taškų pranašumą (20:12). Kėlinio viduryje aikštelės šeimininkai jau pirmavo 12 (28:16), o kėlinio pabaigoje 15 taškų skirtumu (42:27). Vis tik paskutinėmis sekundėmis Arnas Labuckas baudos metimais sumažino skirtumą iki 13 taškų (42:29).

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino, bet „Lietuvos rytui“ pavyko padidinti savo pranašumą iki 15 taškų (60:45). Ketvirtame kėlinyje „Prienai“ parodė charakterį ir, kėliniui įpusėjus, sumažino skirtumą iki 9 taškų (64:55). Kėlinio pabaigoje svečiai nemažino tempo. Nuaidėjus finaliniam rungtynių švilpukui komandas skyrė tik 8 taškai (75:67).