Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionate liko ketvirti

prienaiBirželio 11 d. Vilniuje buvo sužaistos trečiosios LKL mažojo finalo rungtynės tarp Prienų „TonyBet“ ir Vilniaus „Lietuvos ryto“. Deja, šiose rungtynėse Prienų komandai negalėjo padėti dar vienas startinio penketo žaidėjas Laimonas Kisielius, todėl iš anksto buvo aišku, jog laimėti Virginijaus Šeškaus komandai Vilniuje nepavyks.
Taip ir atsitiko. Vilniečiai buvo pranašesni  visuose kėliniuose ir  užtikrintai laimėjo rungtynes. Antrus metus iš eilės Prienų krepšininkai užėmė ketvirtąją vietą LKL čempionate.

Pirmosios Prienų komandos atakos buvo sėkmingos. Artūras Valeika pelnė 6 taškus iš eilės, dar du pridėjo Žygimantas Janavičius ir rezultatas vis dar buvo lygus (8:8). Deja, bet kai tik Virginijaus Šeškaus auklėtiniai pradėjo klysti, iškart buvo nubausti – „Lietuvos rytas“ išnaudojo situaciją ir įgijo 9 taškų pranašumą (17:8). Tiesa, Mindaugo Lukauskio penki iš eilės pelnyti taškai laikinai pristabdė vilniečių spurtą (19:13). Likusį laiką aikštelėje dominavo vilniečiai, kurie ir laimėjo pirmąjį kėlinį 12 taškų skirtumu (29:17).

Jau po dviejų antrojo kėlinio minučių „Lietuvos ryto“ persvara siekė 22 taškus (39:17). Prienų krepšininkams vis tik pavyko pristabdyti vilniečių siautėjimą ir skirtumą sumažinti iki 15 taškų (41:26).
Tiesa, likus iki kėlinio pabaigos vienai minutei „Lietuvos ryto“ pranašumas vėl buvo akivaizdus (50:29), dar po pusės minutės – 22 taškai (53:31). Domantas Šeškus vienos atakos metu pelnė dvitaškį ir pataikė baudos metimą (53:34). Tašką kėlinyje padėjo vilniečiai, kurie po dviejų ketvirčių pirmavo 21 taško skirtumu (55:34).

Kėlinio pradžioje „TonyBet“ krepšininkai surengė keletą sėkmingų atakų ir sugebėjo sumažinti taškų deficitą iki 15 taškų (57:42). Deja, bet ir šis kėlinys Prienų komandai nebuvo sėkmingas, o vilniečiai žaidė laisvai ir po trijų kėlinių padidino savo persvarą iki 26 taškų (79:53).

Labai greitai „Lietuvos ryto“ persvara padidėjo iki 35 taškų (92:57). Kėliniui įpusėjus vilniečiai pirmavo 37 taškų skirtumu (94:57). Dovydas Šemeklis įmetė du tritaškius iš eilės (99:63). Paskutinius sezono taškus Prienų komandai pelnė Domantas Šeškus (102:65). Tokiu rezultatu ir pasibaigė rungtynės, kurios užbaigė ir LKL mažojo finalo seriją, o joje triumfavo „Lietuvos ryto“ krepšininkai (3:0).