„Žalgiris“ padarė išvadas ir užtikrintai laimėjo mažąjį finalą

IMGP74022014 metų LKF taurės mažąjį finalą užtikrintai laimėjo Kauno „Žalgirio“ komanda, kuri pusfinalyje turėjo pripažinti Prienų „TonyBet“ krepšininkų pranašumą. Mažajame finale kauniečiai 24 taškų skirtumu įveikė Klaipėdos „Neptūno“ komandą.

Klaipėdiečiai pusfinalyje tik 2 taškų skirtumu nusileido Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai.

Pirmoje LKF mažojo finalo rungtynių pusėje tarp Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ dažniausiai iniciatyva buvo kauniečių rankose. Pirmajame kėlinyje žalgiriečiai įgijo 8 taškų pranašumą (25:17), bet ši persvara buvo pasiekta per 1,5 min. kėlinio pabaigoje. „Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Jankūnas (6 taškai), o „Neptūnui“ po 4 taškus pelnė Martynas Mažeika ir Marius Runkauskas.
Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ įgijo net 11 taškų pranašumą (30:19), bet uostamiesčio krepšininkai nepasimetė ir po dviejų kėlinių atsiliko jau tik 6 taškais (47:41). „Žalgirio“ gretose ypač rezultatyvus buvo Tomas Dimša (7 taškai), o Klaipėdos – Arvydas Eitutavičius (5 taškai) ir Marius Runkauskas (5).

Antroje rungtynių pusėje „Žalgiris“ perėmė iniciatyvą galutinai ir po trijų kėlinių turėjo 11 taškų pranašumą (67:56), o rungtynes laimėjo net 24 taškų skirtumu (91:67).
Kauniečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Paulius Jankūnas (21 taškas) ir Artūras Milaknis (17). „Neptūno“ gretose daugiausiai taškų įmetė Marius Runkauskas (14) ir Simas Galdikas (10).

Taip pat skaitykite