Livijos pastangų neužteko įveikti Latvijos rinktinę

U20_merginos_EC_Lietuva-Baltarusija_20190804-2-1

kvitrina.com

Lietuvos U-20 merginų rinktinei, kuriai atstovauja prieniškė Livija Sakevičiūtė, Europos krepšinio čempionate liko sužaisti tik vienerias rungtynes. Deja, lietuvės kovos tik dėl 12 vietos, nes vakar turėjo pripažinti Latvijos rinktinės pranašumą. Lietuvos komandoje blizgėjo Livija Sakevičiūtė, kuri tapo naudingiausia rungtynių žaidėja (21 naudingumo balas). Prieniškė pelnė 18 taškų, atkovojo po krepšiais 9 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo du varžovių metimus, vieną kamuolį perėmė. Bet Livijos pastangų pergalei neužteko. Lietuvės pralaimėjo rungtynes rezultatu 54:67 ir šiandien dėl 11 vietos kovos su Švedijos komanda.

P.S. Lietuvos komanda sutriuškino Švedijos komandą 33 taškų skirtumu (87:54) ir liko vienuolikta.
L. Sakevičiūtė pelnė 5 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovių metimus (8 naudingumo balai).

Grupės varžybose lietuvaitės laimėjo prieš Baltarusijos rinktinę (55:48), bet pralaimėjo Belgijos (46:66) ir Vengrijos (47:62) komandoms. Aštuntfinalyje Lietuvos komanda susitiko su Serbijos krepšininkėmis ir po dramatiškos kovos pralaimėjo 62:66.

Labai svarbias dėl išlikimo „A“ divizione rungtynes lietuvaitės laimėjo 20 taškų skirtumu (64:44), įveikdamos Vokietijos komandą.

Prieniškė visose rungtynėse surinko teigiamą naudingumo balą ir yra komandoje antra šioje kategorijoje.

Taip pat skaitykite