Lipk laivelin ir pamatyk gamtos stebuklus, kurie pateikiami lyg torto gabaliukas ant lėkštelės!

_MG_6248 (2)_resized_20200624_113612456

Vilija Čiapaitė

Vaikščiodama panemune, pastebėjau laivelius, prie kurių vedė tilteliai, kitaip vadinami pantoniniais. Jų savininkas Linas Stankevičius mane pasitiko su šypsena. Pakalbinau. Juk labai smalsu. Linas papasakojo, kad nedidelis laivelis gali plukdyti nuo 2 iki 8 asmenų net valandą laiko Nemunu ir Verkne. Pasak jo, galima net pamatyti Ožkų pečių.

Vis tik smalsumas nugalėjo. Įsilipus į laivelį, pasijutau puikiai, nes čia pamačiau keletą erdvelių, kur galima įsikurti ir plaukti ne tik atviroje laivelio pusėje, bet ir viduje. Pasak savininko, jaunimas labai mėgsta įsikurti atviroje vietoje, o vyresnieji – viduje. Gal dėl to, kad čia yra puikiai įrengtos sėdimosios vietos, langeliai, pro kuriuos galima stebėti aplinką, verčia puikiai jaustis.

 

Beje, ne viena porelė yra prasitarusi, jog nedidelė grupelė (8 asmenys) laivelyje puikiai atšventė mergvakarius o dar kiti – bernvakarius. Beje, pasak Lino, galima net švęsti ir kitokias ypatingas progas, nes paskutiniu metu žmonės mėgsta tai daryti nedidelėmis grupelėmis. Ir dar, laivelis gali plaukti bet kokiu oru, tad nereikia laukti gero. Tad paplaukioti ir pasigrožėti nuostabiomis Nemuno pakrantėmis ir pamatyti Birštoną iš upės pusės tikrai verta!

O kol kas laiveliai plukdo keleivius ir stebina juos pateikdami gražias gyvas gamtos akimirkas, kurios kasdien keičiasi. Ir kad nepraleistumėte progos tai pamatyti ar pajusti virš Nemuno tvyrančius gamtos skleidžiamus kvapus, išvysti nepakartojamus vaizdinius, siūlau lipti laivelin ir pamatyti gamtos stebuklus, kurie pateikiami lyg torto gabaliukai ant lėkštelės!

Taip pat skaitykite