Lietuvos U-20 rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės

dvidesimtmeciu-krepsininkiu-treneris-r-maceina-siai-kartai-atejo-laikas-pasirodyti-gerai-53125Prieniškio Ričardo Maceinos treniruojama Lietuvos U-20 rinktinė Europos krepšinio „B“ diviziono čempionate po keturių iš eilės pergalių patyrė du skaudžius pralaimėjimus.

Liepos 8 d. lietuvės neatsilaikė prieš Vengrijos rinktinę ir turėjo pripažinti varžovių
pranašumą 24 taškų skirtumu (44:68). Lietuvos komandai  žaidimas nesiklijavo nuo rungtynių pradžios ir po pirmosios mačo pusės taškų deficitas siekė 18 taškų. Po trijų kėlinių Vengrijos komandos persvara išaugo iki 26 taškų. Ketvirtajame, nieko nebelemiančiame kėlinyje lietuvaitės sumažino skirtumą 2 taškais.

Liepos 9 d. Lietuvos rinktinė susitiko su čempionato lyderėmis – Vokietijos komanda. Po pralaimėjimo vengrėms R. Maceinos auklėtinės padarė išvadas ir neleido varžovėms jau nuo mačo pradžios perimti iniciatyvą. Po pirmojo kėlinio Lietuvos komanda pirmavo 4 taškais (18:14). Deja, bet jau nuo antrojo kėlinio varžovės perėmė iniciatyvą. Po dviejų kėlinių vokietės pirmavo 4 taškais (36:32), po trijų – 19, o rungtynes laimėjo 33 taškų skirtumu (82:49).