Lietuvos U-20 merginų rinktinė dramatiškoje kovoje pralaimėjo baltarusėms ir varžysis tik dėl trečiosios vietos

livija_1

Lietuvos U-20 merginų rinktinė Europos „B“ diviziono čempionato pusfinalio rungtynėse po trijų kėlinių turėjo 7 taškų pranašumą (56:49), bet nesugebėjo jo išlaikyti. Dramatiškoje kovoje paskutinėmis rungtynių minutėmis jos nesugebėjo pulti varžovių krepšio ir išleido iš rankų galimybę galimybę patekti į finalą. Rungtynės pralaimėtos trijų taškų skirtumu (70:73). Dar vieno solidaus prieniškės Livijos Sakevičiūtės pasirodymo neužteko pergalei.

livija_3

Likus iki rungtynių pabaigos apie 2,5 min. Livija išlygino rezultatą (70:70, 12 pelnytų taškų), vėliau atkovojo kamuolį, suteikdama galimybę sėkmingai užbaigti ataką. Bet komandos draugės tolimas metimas skriejo pro šalį.

livija_4

Livija aikštelėje išbuvo 31,53 min., pelnė 12 taškų, atkovojo 7 kamuolius (naudingumo balas – 19). Kovoje dėl trečiosios vietos lietuvės vėl susikaus su Rumunijos komanda.