Lietuvos U-19 badmintono čempionate – Gerdos Trakymaitės bronza

Balandžio 1 d. Kaune vyko Lietuvos jaunimo U-19 badmintono čempionatas, kuriame dalyvavo ir Balbieriškio klubo „Svajonė“ nariai Gerda Trakymaitė ir Rasa Radžiūnaitė. Vienetų varžybose Gerda Trakymaitė prasimušė į pusfinalį ir susitiko su būsimąja čempione Vitalija Movšovič. Deja, įveikti Vitalijos nepavyko (16:21,15:21). Kovoje dėl trečiosios vietos balbieriškietė turėjo pripažinti Gabijos Mockutės pranašumą (17:21, 12:21). Gerdai geriau sekėsi dvejetų varžybose. Jinai poroje su Samanta Golubickaite po pralaimėjimo pusfinalyje kovoje dėl trečiosios vietos įtikinamai 21:11, 21:14 įveikė savo varžoves ir iškovojo čempionato bronzą.

Rasa Radžiūnaitė, kuriai tik 13 metų, užėmė 14 vietą vienetų varžybose ir 8-tą dvejetų varžybose.

Kovo mėnesį klubo „Svajonė“ badmintonininkai dalyvavo dar dvejose Lietuvos taurės varžybose.

Kovo 15 d. jaunieji klubo nariai žaidė Klaipėdoje ir kovojo „B suaugusiųjų“ grupėje. Geriausiai varžybose sekėsi klubo lyderei Gerdai Trakymaitei, kuri vienetų varžybose žaidė finale, bet turėjo pripažinti V. Tankevič iš Vilniaus pranašumą. Neblogai sužaidė ir kitos klubo atstovės. Dovilė Kuzmickaitė užėmė 5 vietą, Rasa Radžiūnaitė – 6, Toma Petraškaitė – 7.

Dvejetų varžybose žaidė Gerda Trakymaitė ir Dovilė Kuzmickaitė. Merginos kovojo dėl trečiosios vietos, bet pralaimėjo ir užėmė 4 vietą.

Kovo 25 d. Tauragėje vyko Lietuvos taurės trečiojo etapo varžybos „C“ ir „D“ jaunimo grupėse. Šiose varžybose klubui „Svajonė“ atstovavo nemažas būrys jaunųjų badmintonininkų. „C“ grupėje Lukas Bucevičius vienetų varžybose užėmė 4 vietą, o poroje su Ernestu Leonavičium buvo penktas.

„D“ grupėje žaidė Ąžuolas Barkauskas, Aurimas Kuzmickas (Balbieriškio pagrindinė mokykla), Augustas Valatka, Deivydas Žilinskas (Revuonos pagrindinė mokykla). Vienetų varžybose jaunieji žaidėjai tarp prizininkų nepateko. Aukščiausią vietą užėmė Augustas Valatka (6 vieta).

Dvejetų varžybose Deivydo Žilinsko ir Augusto Valatkos pora žaidė finale, bet turėjo pripažinti varžovų iš Kauno pranašumą ir liko antri. Ąžuolas Barkauskas ir Aurimas Kuzmickas kovoje dėl trečiosios vietos įveikė porą iš Tauragės ir iškovojo bronzą.