Lietuvos taurės varžybose

Spalio 15-16 d. Lavoriškėse vykusiose orientavimosi sporto „Lietuvos taurės“ varžybose dalyvavo ir gausus būrys Prienų KKSC ir OSK „Šilas“ orientacininkų.

Elito grupėje Vytautas Beliūnas užėmė 4-tą vietą. Kitose amžiaus grupėse geriausiai pasirodė Algirdas Bartkevičius, kuris V 16 grupėje užėmė pirmą vietą, Arnas Deltuva buvo septintas. Milda Radzivonaitė M 18 grupėje užėmė antrąją, Justina Laucevičiūtė – šeštąją vietas. Penktąsias vietas užėmė Vytautas Kamarūnas (V 21 A), Pranas Mockus (V 45). Andrius Valatka buvo šeštas V 35 grupėje, Mantas Jakučionis V 14 grupėje buvo aštuntas, Paulina Stravinskaitė M 16 grupėje – devinta, Gabrielė Misevičiūtė (M 18) – aštunta, Indrė Maciulevičiūtė (M 21 A) – septinta.