Lietuvos suaugusiųjų čempionate – sėkmingas Prienų badmintonininkų pasirodymas

Vasario 2–4 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos badmintono suaugusiųjų čempionatas, kuriame dalyvavo mūsų krašto sportininkai, atstovaujantys Prienų KKSC, Prienų BK ir Balbieriškio BK „Svajonė“.
Deja, Dalius Juodsnukis (Prienų BK) neįveikė kvalifikacijos barjero ir į pagrindines varžybas nepateko. Pagrindinėse varžybose mūsų kraštui atstovavo Ąžuolas Barkauskas, Vilius Bagdanavičius (Prienų KKSC) ir Gerda Trakymaitė (BK „Svajonė“).
Vyrų vienetų varžybose Ąžuolas Barkauskas ir Vilius Bagdanavičius įveikė I ratą. Ąžuolas Barkauskas suklupo ketvirtfinalyje ir bendroje įskaitoje pasidalino 5–8 vietas. Vilius Bagdanavičius nukeliavo į pusfinalį, bet turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir bendroje įskaitoje pasidalino 3–4 vietas (bronzos medalis)
Ąžuolas ir Vilius sudarė porą ir varžėsi vyrų dvejetų varžybose. Jie sėkmingai įveikė du etapus, bet pusfinalyje buvo sustabdyti ir bendroje įskaitoje pasidalino 3–4 vietas (bronzos medaliai).
Vilius Bagdanavičius poroje su Jogaile Kelečiūte nukeliavo iki ketvirtfinalio, bet jame suklupo ir bendroje įskaitoje pasidalino 5–8 vietas.

BK „Svajonė“ atstovė Gerda Trakymaitė kovojo moterų (poroje su Vaida Šlušnine) ir mišrių (poroje su Giedriumi Dima) dvejetų varžybose. Abiejose rungtyse Gerda su partneriais pralaimėjo ketvirtfinalio dvikovas ir bendroje įskaitoje pasidalino 5–8 vietas.