Lietuvos seniūnijų žaidynes Birštone vanikavo Gargždų seniūnijos triumfas

Rugsėjo 17 d. Birštonas trečią kartą bei antrus metus iš eilės organizavo Lietuvos seniūnijų žaidynių finalinį etapą, į kurį atvyko 49 seniūnijų atstovai iš visos šalies. Į baigiamąjį etapą suvažiavo sportininkai – mėgėjai iš 8 miestų ir 23 rajonų savivaldybių.

Birštoniškiai šioms varžyboms pasiruošė labai gerai. Net laiko atžvilgiu ilgiausiai užtrukęs tinklinio turnyras praėjo labai dinamiškai, nes buvo įrengtos keturios tinklinio aikštelės.

Varžybos praėjo sklandžiai, bet Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas Bronislavas Vasiliauskas išsakė pastabų sekretoriato darbui. Anot jo, pasiruošimas apdovanojimams truko tiek pat, kaip ir pačios varžybos.

Bet laukiantieji apdovanojimų nebuvo palikti be dėmesio, nes visus linksmino Birštono kultūros centro lengvosios muzikos kvartetas.

Seniūnijų įskaitoje nugalėjo Gargždų seniūnija, kurios sportininkai surinko 89 taškus, antrą vietą užėmė Vidzgirio mikrorajonas iš Alytaus (54), trečią – Radviliškio seniūnija (53).

Miestų savivaldybių įskaitoje triumfavo alytiškiai (84), antri liko kauniečiai (46,5), treti – elektrėniškiai (42).

Rajonų savivaldybių tarpe nepralenkiama buvo Klaipėdos rajono savivaldybė, antrą vietą užėmė Radviliškio rajono atstovai, trečią – Trakų rajono.

Asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas B. Vasiliauskas naujienų portalui kvitrina.com sakė, jog ir kitais metais organizuoti finalinį etapą bus patikėta Birštonui.