Lietuvos salės futbolo rinktinė Prienuose du kartus išbandys jėgas su Kirgizijos rinktine

IMGP9069

2020 m. pasaulio futsal čempionatui besirengianti Lietuvos futsal rinktinė pirmadienį susirinko į pirmąją stovyklą šiais metais. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai sužais dvejas kontrolines rungtynes su Kirgizija.

Į stovyklą buvo pakviesta 17 futbolininkų, iš kurių du legionieriai, žaidžiantys Anglijoje: kapitonas ir vartininkas Mindaugas Labuckas („Oxford City Lions, Anglija) bei Vladimiras Derendiajevas („Londono Helvecia“).

Daugiausiai atstovų – po penkis – į rinktinę delegavo Kauno „Vyčio“ ir „Jonavos Vikingų“ komandos. Iš kitų „Betsafe Futsal A lygos“ komandų rinktinėje bus du Vilniaus „Bekento“ futbolininkai, po vieną Naujosios Akmenės „Akmenės“, Vilniaus „Turbotransfers“ ir Mažeikių VIP žaidėją.

Pirmą kartą į rinktinę pakviesti penki žaidėjai: Ernestas Macenis (Kauno „Vytis“), Deividas Reimaris (Vilniaus „Turbotransfers“), Darius Jankauskas (Naujosios Akmenės „Akmenė“), Gytis Vasylius („Jonavos Vikingai“) ir Vadimas Pinko (Vilniaus „Bekentas“).

Lietuvos rinktinė su Kirgizija Prienų sporto arenoje sužais dvejas rungtynes vasario 2 d. (šeštadienį), 17 val. ir vasario 3 d. (sekmadienį), 16 val.

Tai bus pirmosios istorijoje šių komandų tarpusavio dvikovos.

Kirgizija Azijos konfederacijos rinktinių reitinguose užima septintą vietą tarp 33 komandų, o pasauliniame reitinge yra 42-a. Geriausias komandos pasiekimas – 2005 metais užimta trečioji vieta Azijos futsal čempionate. Dar du kartus Kirgizija turnyre užėmė ketvirtą vietą (2006, 2007).

Lietuvos futsal rinktinės kandidatų sąrašas:

Vartininkai:
Mindaugas Labuckas („Oxford City Lions“, Anglija)
Gintaras Repšas (Kauno „Vytis“)
Ernestas Macenis (Kauno „Vytis“)
Armantas Indrašius („Jonavos Vikingai“)

Aikštės žaidėjai:
Darius Jankauskas (Naujosios Akmenės „Akmenė“)
Vladimir Derendiajev („London Helvecia“, Anglija)
Benas Spietinis („Jonavos Vikingai“)
Justinas Zagurskas (Kauno „Vytis“)
Lukas Sendžikas (Kauno „Vytis“)
Arsenij Buinickij (Vilniaus „Bekentas“)
Gytis Vasylius („Jonavos Vikingai“)
Juri Jeremejev („Jonavos Vikingai“)
Albert Voskunovič (Kauno „Vytis“)
Arūnas Šteinas (Mažeikių VIP)
Deividas Reimaris (Vilniaus „Turbotransfers“)
Eisvinas Utyra („Jonavos Vikingai“)
Vadim Pinko (Vilniaus „Bekentas“)

Taip pat skaitykite